Також дивіться новини на facebook.com

Нехай вічно майорить над нами великий стяг свободи! – на Сарненщині відзначили День Державного Прапора України.


 
Урочисті заходи з нагоди свята відбулися вранці 23 серпня.

Почесне право внести Державний Прапор України надали військовослужбовцям Військової частини А 0153.

Урочисто підняв Прапор головний лікар КНП «Сарненська ЦРЛ» Василь Іванюк.

«День Державного Прапора України – це одне з тих свят, які уособлюють почуття гордості українців за свою Батьківщину! Ми маємо продовжити справу наших предків, щоб наступні покоління пишались нашою землею так само як і ми пишаємось звитягою цілих поколінь українців – патріотів. Складаю шану перед українськими військовими, які ціною власного здоров’я та життя відстоюють незалежність нашої держави! Будьмо гордими, що ми Українці!» - звернувся до присутніх з вітальним словом голова райдержадміністрації Олександр КОХАН.

Приєдналися до урочистостей і працівники патрульної поліції, які підняли Державний Прапор України на в’їзді в м. Сарни, на перетині двох державних автошляхів Київ – Сарни – Ковель та Городище – Рівне – Старокостянтинів.
 

 
 


Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування