Також дивіться новини на facebook.com

Привітання голови Сарненської районної державної адміністрації Олександра КОХАНА з нагоди відзначення Дня Незалежності України

Шановні жителі Сарненського району!

Прийміть сердечні вітання з Днем Державного Прапора України та величним святом - Днем незалежності України!

Найдорожчою коштовністю для кожного народу є державна незалежність.

З кожним роком розбудови і розвитку нашої держави поглиблюється усвідомлення цієї події і дати - 24 серпня - і значення її для всієї країни, для кожного з нас, її громадян. І це закономірно: великі події осягаються на відстані, з плином часу.

Наша країна святкує вже 29 річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія українців - бути господарями на своїй найбагатшій, прекрасній і чарівній українській землі.

Символічно, що напередодні Дня Незалежності ми відзначаємо День Державного Прапора України. Наш прапор став не просто одним з найважливіших державних символів України, але і символом нового – демократичного – етапу її розвитку, символом прагнення до свободи і процвітання.

Сьогодні до України прикута увага всього світу: громадяни суверенної та демократичної держави знову виборюють своє право жити в правовій, успішній і стабільній країні, самим вирішувати свою майбутню долю.

Переконаний, що тільки згуртованість і об’єднання зусиль влади та громадськості дадуть змогу гідно відповісти на виклики сьогодення та забезпечити вихід всієї України і нашого краю на нові рубежі економічного і соціального розвитку.

Нехай ці свята наповнять ваші серця гордістю за нашу державу, вселять надію на краще майбутнє, додадуть сили і наснаги у досягненні великої мети – розквіту нашої Батьківщини.

 

Від себе особисто та  від усього колективу Сарненської районної державної адміністрації зичу Вам міцного здоров’я, щастя, добра, миру, невичерпного оптимізму, любові та добробуту в кожному домі!

 

 

Олександр КОХАН,

 голова Сарненської районної

 

державної адміністраціїДодати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування