Також дивіться новини на facebook.com

Оновлено перелік вітчизняної техніки-обладнання, що підлягають відшкодуванню!

 Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України оприлюднили оновлений перелік вітчизняної техніки-обладнання, що підлягають держаному відшкодуванню.

В рамках реалізації бюджетної програми «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва» Мінекономіки розширило перелік української сільгосптехніки, вартість якої компенсується.

До переліку додано 1175 нових найменувань техніки та обладнання, тепер їх налічується 13719.

Частковій компенсації підлягає техніка та обладнання, які на момент здійснення через уповноважений банк оплати на їх придбання були включені до переліку, розміщеного на офіційному веб-сайті Мінекономіки.

Заявки для отримання часткової компенсації вартості техніки та обладнання, придбаних до 1 грудня поточного року, подаються в уповноважений банк, через який була здійснена оплата, до 5 грудня поточного року (за наявності поданих у повному обсязі підтвердних документів). Заявки для отримання часткової компенсації вартості техніки та обладнання, придбаних з 1 грудня поточного року, подаються до 1 квітня наступного року.

Щомісяця до 10-го числа банк формує офіційний реєстр потенційних отримувачів відшкодування техніки-обладнання і передає до МЕРТ, міністерство щомісяця до 25-го числа перераховує кошти згідно реєстру на банк, банк впродовж 3-х банк. днів має перерахувати компенсацію на рахунок господарства.

Нагадуємо, що часткова компенсація надається сільськогосподарським товаровиробникам на безповоротній основі за придбані техніку та обладнання, вартість яких зазначена в актах приймання-передачі та інших документах, що підтверджують оплату через уповноважений банк:

у розмірі 25% (без урахування податку на додану вартість), згідно Постанови Кабінету Міністрів України №130 від 01.03.2017 із змінами, для юридичних осіб –https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/130-2017-п#n12,

якщо маєте фермерське господарство із чистим доходом за попередній рік не більше 20 млн грн - можна розраховувати на ще +15 % відшкодування, згідно Постанови Кабінету Міністрів України №106 від 07.02.2018із змінами –https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/106-2018-п#Text

 

Оновлений Перелік техніки можна завантажити за посиланням:Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування