Також дивіться новини на facebook.com

Відбулося засідання колегії Сарненської райдержадміністрації

13 серпня 2020 року відбулося засідання колегії Сарненської райдержадміністрації під керівництвом голови райдержадміністрації Олександра Кохана за участю голів територіальних громад району, працівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, запрошених та представників ЗМІ.

 На порядок денний було внесено 3 питання, а саме: про стан організації підготовки господарського комплексу Сарненського району до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 року; про стан виконання місцевих бюджетів Сарненського району за І півріччя 2020 року; про виконання вимог Закону України «Про звернення громадян», інших нормативно-правових актів та стан роботи із зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації у І півріччі 2020 року.

   Із розглянутих питань прийняті відповідні рішення колегії.

По завершенні колегії, голова райдержадміністрації Олександр Кохан провів робочу нараду з керівниками територіальних громад району.

В ході наради, з очільниками громад району, обговорили потенційні об’єкти з будівництва/реконструкції/ремонту, які можуть реалізовуватися в 2021 році в рамках програми «Велике будівництво».

 
Спеціалісти райдержадміністрації інформували присутніх про організацію роботи з територіальними та дільничними виборчими комісіями, а також про здійснення контролю за утриманням захисних споруд цивільного захисту.