Також дивіться новини на facebook.com

Вебінар на тему: «Еволюція 5-7-9: від інвестицій до антикризового фінансування»

Сарненська районна державна адміністрація інформує, що 13 серпня 2020 року об 11.00 год. заплановано проведення вебінару на тему: «Еволюція 5-7-9: від інвестицій до антикризового фінансування» дляпредставниківмалого та середнього бізнесу

Проект UnlimitUkraine запрошує приєднатись до Q&A session представників малого та середнього бізнесу на тему, яка висвітлить питання щодо кредитування, а саме “Еволюції 5-7-9: від інвестицій до антикризового фінансування”.

Державна програма «Доступні кредити 5-7-9%» вже дозволила інвестувати 800 млн грн. в розвиток бізнесу та рефінансувати 2,4 млрд грн. кредитів підприємців для подолання коронакризи.

Останні зміни задля спрощення доступу до програми запрацювали в липні, але кредити отримує лише кожен шостий заявник. Що треба знати про еволюцію «5-7-9» та як успішно взяти в ній участь – говоримо з одним із архітекторів її змін заступником міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Дмитром Романовичем.

Дмитро Романович – заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Понад 15 років в сфері інвестиційного менеджменту. В 2017-2018 рр. – взяв участь в програмі «UkrainianEmergingLeaders» у Стенфорді. Працював проектним менеджером та старшим консультант в ЄБРР. Співавтор програми державної підтримки бізнесу – «Доступні кредити 5-7-9%».

На Q&A session Дмитро Романович обговорить з Вами:
  • Нові інструменти програми та як ними скористатись?
  • Інформаційна та програмна підтримка: взаємодія з офісом розвитку підприємництва

Ви матимете можливість поставити питання Дмитру Романовичу та надати фідбек про власний досвід взаємодії з програмою. Підготуйте будь-ласка Ваші питання заздалегідь.

У програмі Q&A session:
  • 11:00 – Вітальне слово від менеджера проекту UnlimitUkraine, Олени Еро
  • 11:05 – Q&A session“Еволюції 5-7-9: від інвестицій до антикризового фінансування”
  • 12:05- Завершення Q&A session та питання учасників
Декілька правил:
До участі запрошуються представники малого та середнього бізнесу.
Поспішайте зареєструватися вже сьогодні.
Попередня реєстрація обов’язкова.

Чекаємо Вас на Q&A session, щоб отримати знання та ідеї, які дозволять покращити та відкрити нові шляхи для розвитку Вашого бізнесу.

Для участі у вебінарінеобхіднозаповнитиреєстраційну формуза посиланням: https://eba.com.ua/event/q-a-session-unlimit-ukraine-evolyutsiya-5-7-9-vid-investytsij-do-antykryzovogo-finansuvannya-2020-08-05-11-25/?fbclid=IwAR23odRshRPxupwTMnUltBWXNN8GxMqLiqVm_wVK9sZiL7CDud2K4-ie94o