Також дивіться новини на facebook.com

Освітній портал ДСЗ - сервіс для вдалого працевлаштування

     У державній службі зайнятості діє проєкт для успішного працевлаштування українців – Освітній портал ДСЗ  (http://skills.dcz.gov.ua/). 
     Новий сервіс дає можливість  безробітним розвивати власні навички, необхідні для вдалого працевлаштування, отримувати  нові компетенції та проходити  професійне навчання.
     Освітній портал ДСЗ  допомагає:

  • розвивати особисті компетенції, затребувані на ринку праці;
  • отримувати актуальну інформацію щодо пошуку роботи;
  • навчатися складати резюме сучасного формату; готуватися до співбесіди з роботодавцем;
  • обирати освітні курси та вебінари для безробітних, зокрема ті, які проводяться центрами професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

     Вибравши у переліку курсів «Створити резюме на сайті» та переглянувши відеоінструкцію, без жодних проблем можна  створити ідеальне резюме. Прослухавши інформаційний семінар із загальних питань зайнятості,  можна отримати  інформацію про послуги, які надає служба зайнятості для населення, електронні сервіси та переваги легальної роботи, запобігання дискримінації та гендерній нерівності при влаштуванні на роботу. Визначити найбільш відповідний напрямок для можливої роботи в ІТ-сфері допоможе «Тест на визначення компетенцій для роботи в ІТ-сфері». 
     Курси «Генеруй бізнес-ідею», «Розпочни власний бізнес» нададуть відповідь на питання: «Чи готові ви стати підприємцем?». Про нові можливості у пошуку роботи та як пройти співбесіду  з роботодавцем допоможе курс «Успішне працевлаштування, що потрібно знати».Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування