Також дивіться новини на facebook.com

Велике будівництво: У Сарненському районі будують сучасний спорткомплекс та реконструюють приймальне відділення Сарненської ЦРЛ

     У Сарненському районі будують сучасний спорткомплекс та реконструюють приймальне відділення Сарненської ЦРЛ. Роботи відбуваються у рамках Національної програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

     З ходом робіт ознайомилися голова Рівненської ОДА Віталій Коваль та голова Сарненської РДА Олександр Кохан.

     Поблизу стадіону «Мрія» по вул.Ярослава Мудрого зводиться новий сучасний спорткомплекс. Нині ведуться завершальні роботи: зовнішнє опорядження фасадів, роботи по опорядженню внутрішніх приміщень та по благоустрою території.

     Будівництво спорткомплексу стартувало наприкінці 2016 року. Після відкриття на мешканців району чекатиме сучасний трьохповерховий заклад із великою залою для змагань, кімнатами для занять гімнастикою, боротьбою, фітнесом та іншими видами спорту.

     Спорткомплекс розрахований на 750 відвідувачів. Загальна площа новобуду – понад 3,7 тис квадратних метрів.

     Відкриття спортивного закладу планується на серпень 2020 року.

     Віталій Коваль також завітав до Сарненської центральної районної лікарні. У рамках проекту «Велике будівництво» відбудеться реконструкція приймального відділення лікарні за сучасними стандартами та новітнім медичним обладнанням. Наразі розробляється проєктно-кошторисна документація на об’єкт.

     На завершення робочої поїздки голова ОДА побував у новому кардіоцентрі, що знаходиться на завершальній стадії будівництва. Нещодавно до кардіоцентру доставили сучасне обладнання – ангіограф та розпочали його монтування.

     Таке обладнання допомагає виконувати діагностику та лікувати патології судин людського організму. За допомогою нього лікарі зможуть рятувати життя тисячі людей, які страждають на серцево-судинні захворювання.

 Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування