Також дивіться новини на facebook.com

П Р О Т О К О Л № 18 засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сарненського району

П Р О Т О К О Л № 18

засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сарненського району

 

27 грудня  2019 року                                                                                  м.Сарни

 

Головував: голова адміністрації, голова комісії Олександр КОХАН.

Присутні: члени  комісії та запрошені за списком .

 

 

Питання І. Про стан готовності до експлуатаційного утримання доріг державного та місцевого значення, вуличної мережі населених пунктів району до дій під час несприятливих погодних умов у зимовий період 2019-2020 років.

Виступили: (Доповідь Якимчук О.Г. )

Заслухавши доповіді та за результатами обговорення, комісія

 

ВИРІШИЛА:

 

1.  «Сарненській ДЕД» філія Рівнеоблавтодор, відділу містобудування, архітектури та інфраструктури райдержадміністрації, сектору цивільного захисту населення райдержадміністрації визначити та створити необхідну кількість матеріально-технічних ресурсів  для забезпечення ефективного здійснення експлуатаційного утримання та забезпечення безпеки дорожнього руху на автомобільних дорогах.

2.  Відділу містобудування, архітектури та інфраструктури райдержадміністрації, «Сарненській ДЕД» філія Рівнеоблавтодор, відділу житлово-комунального господарства та екології райдержадміністрації, виконавчим комітетам міської, селищних та сільських рад:

2.1. Забезпечити постійний моніторинг та вжиття превентивних заходів для забезпечення оптимальних умов для руху автотранспорту та виконання робіт з ліквідації ожеледиці на дорогах району.

     2.2. У разі надходження інформації про виникнення небезпечних умов на ділянках автомобільних доріг, із погодженням з відділом організації несення служби в м Сарни Управління патрульної поліції в Рівненській області Департаменту патрульної  поліції, забезпечити виконання заходів щодо оперативного обмеження або закриття руху автотранспорту.

Упродовж зимового періоду

     2.3. Визначити достатню кількість місць відстою вантажних транспортних засобів на автомобільних дорогах у разі обмеження або заборони руху по ним внаслідок ускладнених погодних умов.

                                                                           До 03.01.2019

     2.4. При укладанні договорів з підприємствами, що будуть здійснювати експлуатаційне утримання доріг в зимовий період, проводити перевірки наявності достатньої кількості та технічний стан снігоприбиральної та іншої дорожньої техніки .

Постійно

3.   Відділу містобудування, архітектури та інфраструктури райдержадміністрації спільно з «Сарненською ДЕД» філії Рівнеоблавтодор, Сарненським відділом поліції Головного управління Національної поліції у Рівненській області, відділом організації несення служби в м Сарни Управління патрульної поліції в Рівненській області Департаменту патрульної  поліції, Сарненським районним сектором ГУ ДСНС України у Рівненській області, підприємствами, що здійснюють експлуатаційне утримання доріг:

3.1. Відпрацювати порядок взаємодії у випадках виникнення несприятливих погодних  умов, надзвичайних ситуацій та дорожньо-транспортних пригод на автомобільних дорогах в період 2019-2020 років.

До 10.01.2020

3.2. У разі виникнення на дорогах району ускладнення руху транспорту, пов’язаного з погодними умовами, забезпечити постійне інформування населення та водіїв транспортних засобів про стан доріг на маршрутах слідування, про наявність на них небезпечних ділянок з обмеженим рухом транспортних засобів та можливі шляхи об’їзду.

Упродовж зимового періоду

 4. Підприємствам, що здійснюють експлуатаційне утримання доріг провести  обладнання дорожньої  техніки, яка здійснює снігоприбирання та посипку доріг, проблисковими маячками. Обладнати на підприємствах диспетчерські пункти та довести номери телефонів до органів місцевого самоврядування та населення району.

5. Сектору цивільного захисту населення райдержадміністрації, Сарненському районному сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області:

5.1. Уточнити розрахунки сил і засобів, що можуть бути залучені до виконання робіт з попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій, характерних  для зимового періоду на дорогах району та плани взаємодії при виконанні заходів під час ускладнених погодних умов.

5.2. Підготувати пересувні електростанції, пункти обігріву до оперативного розгортання у зимовий період 2019-2020 року.

5.3. Посилити роз’яснювальну роботу серед населення через засоби масової інформації, щодо правил безпечної поведінки під час можливих надзвичайних подій та аварій в умовах зимового періоду на дорогах району.

                                                                                      До 10.01.2020

 

            6. Контроль за виконанням рішення комісії покласти на                                                     відділ містобудування, архітектури та інфраструктури райдержадміністрації, якому  звіт про виконання протокольного рішення подати Комісії через сектор цивільного захисту населення райдержадміністрації  до 15.01.2020.

 

 

Питання ІІ. Про результати проведення у 2019  році робіт з розмінування території району. Затвердження Плану організації виконання завдань з розвідки та розмінування місцевості Сарненського району  на 2020 рік.

 

Виступили: (Доповідь Кузака В.В. )

Заслухавши доповіді та за результатами обговорення, комісія

 

ВИРІШИЛА:

 

         1.  Стан виконання заходів плану організації виконання завдань з розвідки та розмінування місцевості та проведену роботу з розмінування території району у 2019 році визнати задовільним.

2. Затвердити План організації виконання завдань з розвідки та розмінування місцевості Сарненського району на 2020 рік (далі – План розмінування) (додаток 1).

3.  Сарненському РС  ГУ ДСНС України у Рівненській області спільно з Сарненським  відділом поліцї   ГУ НП  України у Рівненській області та виконавчими комітетами міської, селищних та сільських рад забезпечити виконання заходів Плану розмінування на 2020 рік у пунктах, що їх стосуються.

4. Сектору цивільного захисту населення райдержадміністрації, виконавчим комітетам міської, селищних та сільських рад посилити роз’яснювальну роботу серед населення щодо недопущення випадків несанкціонованого поводження з вибухонебезпечними предметами та вжити заходів щодо обмеження його доступу на відмарковані території.

Постійно

5.  Контроль за виконанням рішення покласти на Сарненський РС ГУ ДСНС України у Рівненській області, якому звіт про виконання протокольного рішення подати до сектору цивільного захисту населення райдержадміністрації до 20 листопада 2020 року.

 

 

 

 

Питання ІІІ. Про створення місцевих та об’єктових матеріальних резервів для запобігання і ліквідації надзвичайних ситуацій   .

Виступили: (Доповідь Сварицевич О.В. )

Заслухавши доповіді та за результатами обговорення, комісія

 

ВИРІШИЛА:

 

1.                Фінансовому управлінню райдержадміністрації, сектору цивільного захисту населення райдержадміністрації :

1.1.  Забезпечити безумовне фінансування Програми створення місцевого та об’єктових фондів матеріально-технічних резервів для запобігання, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2016-2020 роки (далі – Програма), затвердженої рішенням  районної ради від   22 липня 2016 року № 234.

        1.2. Провести комісійну перевірку наявності та умов зберігання матеріальних цінностей місцевих мат резервів.

        1.3.  Заключити угоди на постачання матеріально-технічних засобів матеріально-технічного засобів (будівельні матеріали, продовольство) при виникненні надзвичайних ситуацій в обсягах, визначених номенклатурою.

                                      До  10.01.2020

    1.4. Рекомендувати суб’єктам господарювання, у власності або користуванні яких є небезпечні об’єкти, забезпечити створення об’єктових матеріальних резервів для запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

     2. Сарненському районному сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області забезпечити цільове використання отриманих із місцевого резерву матеріальних цінностей з дотриманням постанови Кабінету Міністрів України від 30.09.2015 №775.

Постійно

        3. Сектору цивільного захисту населення райдержадміністрації, виконавчим комітетам міської, селищних та сільських рад затвердити Номенклатуру та розробити проект Програм створення місцевих матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на         2021-2025 років.

      4. Контроль за виконанням рішення покласти на сектор цивільного захисту населення райдержадміністрації.

 

 

Питання IV. Про підведення підсумків роботи комісії з питань ТЕБ та НС району за 2019 рік. Затвердження плану роботи Комісії на 2020 рік.

Виступили: (Доповідь Сварицевич О.В. )

 

Заслухавши доповіді та за результатами обговорення, комісія

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Роботу Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сарненського району у 2019 році визнати задовільною.

2. Затвердити План роботи Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій району на 2020 рік (додаток 2).

3. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади:

3.1.         Забезпечити своєчасне та повне надання матеріалів з питань, які заплановані для розгляду комісією.

3.2. Аналітичні довідки та пропозиції до проектів протокольних рішень комісії надавати до сектору цивільного захисту населення райдержадміністрації.

До 20 числа попереднього місяця   від дати розгляду питання

4. Сектору цивільного захисту населення райдержадміністрації:

4.1. Копію затвердженого плану роботи комісії на 2020 рік подати до управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення облдержадміністрації.

До 20.01.2020

4.2. Забезпечити безумовне виконання Плану основних заходів цивільного захисту Сарненського району на 2020 рік у відповідності з розпорядженням голови райдержадміністрації.

Упродовж 2020 року

5. Контроль за виконанням рішення покласти на сектор цивільного захисту населення райдержадміністрації.

 

 

 

Голова комісії ТЕБ та

НС Сарненського району,

Голова адміністрації                                                    Олександр КОХАН                                 

 

 Секретар комісії                                                       Юлія ОНІСКОВЕЦЬ