Також дивіться новини на facebook.com

П Р О Т О К О Л № 11 засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сарненського району

 

П Р О Т О К О Л № 11

засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сарненського району

 

04  липня  2019 року                                                                                           м.Сарни

 

Головував: голова адміністрації, голова комісії Я.Яковчук

Присутні: члени  комісії та запрошені за списком .

 

І. Про стан техногенної безпеки потенційно небезпечних об’єктів та об’єктів підвищеної небезпеки та стан впровадження на них систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення людей у разі їх виникнення.

Заслухавши доповідь начальника Сарненського районного сектору Головного управління ДСНС України у Рівненській області  та за результатами обговорення питання порядку денного, комісія

ВИРІШИЛА:

1. Сарненському  РС ГУ ДСНС України у Рівненській області спільно з сектором цивільного захисту населення райдержадміністрації:

         1.1. Питання стану техногенної безпеки об’єктів підвищеної небезпеки і стан впровадження систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення людей у разі їх виникнення тримати на контролі та щорічно розглядати на засіданні місцевих комісії з питань ТЕБ та НС із заслуховуванням керівників (власників) ОПН, де спостерігається найгірший стан справ.

            1.2. Зобов'язати керівників потенційно небезпечних об’єктів та об’єктів підвищеної небезпеки:

      1.2.1 Забезпечити всі небезпечні об’єкти планами ліквідації аварійних ситуацій та  погодити їх з відповідними службами, організувати регулярне проведення тренувальних занять з персоналом об‘єктів з метою недопущення аварійних ситуацій та аварій.

      1.2.2.  Своєчасно проводити ідентифікацію і декларування безпеки об’єктів підвищеної небезпеки в установлені терміни та направляти матеріали в уповноважені органи, визначені в ст. 3 Закону України «Про об‘єкти підвищеної небезпеки» та пункті 18 «Порядку ідентифікації та обліку об’єктів підвищеної небезпеки»,

      1.2.3. Забезпечити розробку та надання Державному департаменту страхового фонду документації паспортів потенційно небезпечних об’єктів.

         1.2.4. Забезпечити влаштування на об’єктах підвищеної небезпеки систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення людей у разі їх виникнення.

1.2.5. Забезпечити оперативне інформування сектору цивільного захисту населення райдержадміністрації та виконавчі комітети міської, селищних та сільських рад про виявлені порушення охоронних зон та забудови газопроводів.

1.2.6. Суб’єктам господарювання, що виконують будівельні, ремонтні, земляні роботи на земельних ділянках, розташованих в охоронних зонах об’єктів магістральних трубопроводів, проводити дані роботи лише на підставі письмового погодження з підприємствами магістральних трубопроводів.

1.2.7. Забезпечити виконання приписів, виданих під час перевірок, в повному обсязі.

До 25.10.2019

          1.3.  Сарненському відділенню  ПАТ «Рівнегаз», виконавчим комітетам міської, селищних та сільських рад спільно з сектором  цивільного захисту населення райдержадміністрації:

          1.3.1.  Забезпечити інформування населення  щодо виникнення можливих надзвичайних ситуацій в межах охоронних зон газопроводів, обмеження та обтяження земельних ділянок, на яких вони розташовані.

         1.3.2. Забезпечити інформування населення про те що у разі виявлення пошкодження об’єктів магістральних трубопроводів або витікання продукту з нього негайно повідомляти аварійну службу газу за телефоном 104 або службу порятунку -  101.

         1.4. Відділу містобудування, архітектури та інфраструктури райдержадміністрації, виконавчим комітетам міської, селищних,  сільських рад відображати та уточнювати нанесення місцезнаходження трас та об’єктів магістральних трубопроводів на схемах, проектах та іншій документації із землеустрою та кадастрових планах.

Постійно

         2. Виконавцям про хід виконання заходів інформувати сектор цивільного захисту населення райдержадміністрації до 20 жовтня 2019 року.

 

         3. Контроль за виконанням рішення покласти на Сарненський РС ГУ ДСНС України у Рівненській області

 

 

 

ІІ. Про стан протипожежного захисту закладів відпочинку та оздоровлення дітей, громадян на території району

 

Заслухавши доповідь начальника Сарненського районного сектору Головного управління ДСНС України у Рівненській області  та за результатами обговорення питання порядку денного, комісія

 

 

ВИРІШИЛА:

           1. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації , відділу культури і туризму райдержадміністрації, відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, закладам охорони здоров'я району,  виконавчим комітетам міської, селищних, сільських рад:

1.1. Забезпечити виконання протипожежних заходів запропонованих приписами органів державного нагляду (контролю) у сфері пожежної та техногенної безпеки, а також передбачених районною  програмою оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, санаторіїв на період до 2022 року, яка схвалена розпорядженням голови райдержадміністрації від 21.03.2018 № 135 та затверджена рішенням районної ради від 26.04.2018 № 645.

До 01.09.2019

 1.2. З обслуговуючим персоналом закладів літнього відпочинку та оздоровлення громадян  провести додаткові інструктажі з питань дотримання правил пожежної безпеки із залученням представників Сарненського районного сектору Головного управління ДСНС України у Рівненській області.

1.3. Не допускати відкриття закладів літнього відпочинку та оздоровлення громадян без погодження з органами державного нагляду (контролю) у сфері пожежної та техногенної безпеки.

До 15.07.2019

1.4. У разі проведення оглядів (обстежень) закладів літнього відпочинку та оздоровлення громадян району залучати представників органів державного нагляду (контролю) у сфері пожежної та техногенної безпеки.

липень - серпень 2019 року

 

         2. Виконавцям про хід виконання заходів інформувати сектор цивільного захисту населення райдержадміністрації до 20 жовтня 2019 року.

 

         3. Контроль за виконанням рішення покласти на Сарненський РС ГУ ДСНС України у Рівненській області

 

 

 

 

 

ІІІ. Про неналежне використання колишніх худобомогильників на території району

 

Заслухавши доповідь начальника Сарненського районного управління  ГУ Держпродспоживслужби в Рівненській області та за результатами обговорення питання порядку денного, комісія

ВИРІШИЛА:

          1. Сектору цивільного захисту населення райдержадміністрації спільно з Сарненським районним управлінням ГУ Держпродспоживслужби в Рівненській області провести інвентаризацію документів на виведені з експлуатації худобомогильників.

        До 01.08.2019

         2. Виконавчим комітетам міської, селищних, сільських рад:

         2.1. Вирішити питання щодо збирання, транспортування, утилізації та знешкодження побутових відходів, знешкодження та захоронення трупів тварин.

         2.2. Заборонити використання територій виведених з експлуатації худобомогильників відповідно до Правил облаштування і утримання діючих (існуючих) худобомогильників та біотермічних ям для захоронення трупів тварин у населених пунктах України, затверджених наказом Державного комітету ветеринарної медицини України 27.10.2008 № 232 та зареєстровано в Міністерстві юстиції України 29 січня 2009 за № 85/16101.

Постійно

         3. Контроль за виконанням рішення покласти на Сарненське районне управлінням ГУ Держпродспоживслужби в Рівненській області.

ІV.Про проведення додаткових заходів імунізації від кору в Сарненському районі

Заслухавши доповідь головного лікаря КНП «Сарненський районний ЦПМСД» та за результатами обговорення питання порядку денного, комісія

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити План додаткових заходів імунізації від кору у Сарненському районі  на 2019 рік (далі План додаткових заходів) (додається).

2. КНП «Сарненський районний ЦПМСД», відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, виконавчим комітетам міської, селищних та сільських рад забезпечити виконання Плану додаткових заходів у повному обсязі та  інформувати управління охорони здоров`я облдержадміністрації про  хід його виконання.

У терміни передбачені Планом

     3. КНП «Сарненський районний ЦПМСД», відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації визначити районних координаторів відповідальних за хід виконання Плану додаткових заходів. Список з контактними даними координаторів (П.І.П., посада, контактний номер телефону, адреса електронної пошти)  подати у сектор цивільного захисту населення райдержадміністрації.

До 10.07.2019

4. Відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації заборонити допуск в дитячі організовані колективи не щеплених та дітей, які не отримали чергового щеплення проти кору у відповідності до Закону України «Про захист від інфекційних хвороб» та спільного листа Міністерства охорони здоров`я та Міністерства освіти і науки України від 06.09.2018 №05.2-11/23530/1/9-537.

З 01.08.2019

5. Контроль за виконанням рішення покласти на КНП «Сарненський районний ЦПМСД»  якому звіт про виконання протокольного рішення подати до сектору цивільного захисту населення райдержадміністрації                                    до 20 грудня 2019 року.

 

 

 

 

Голова комісії ТЕБ та

НС Сарненського району,

голова адміністрації                                                                  Я. ЯКОВЧУК

 

 Секретар комісії                                                            Ю.ОНІСКОВЕЦЬ