Також дивіться новини на facebook.com

П Р О Т О К О Л № 7 спільного засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та тимчасової протиепідемічної комісії Сарненського району

 

П Р О Т О К О Л № 7

спільного засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та тимчасової протиепідемічної комісії Сарненського району

 

 11 березня  2020  року                                                                                             м. Сарни

 

Головував: голова адміністрації, голова комісії Олександр КОХАН

Присутні: члени  комісії та запрошені за списком .

 

Про реалізацію заходів щодо запобігання та поширення на території району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19  

 

 (Доповідь: Кохан О.С., співдоповідь: Корнійчук Г.В., Титечко А.Т.,        Іванюк В.П., Мирончук Л.С.)

З урахуванням доповіді, співдоповіді та за результатами обговорення питання порядку денного відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» з метою запобігання поширенню на території Сарненського району коронавірусу COVID-19  Комісія

 

ВИРІШИЛА

 

1. Ввести на території району режим загрози виникнення надзвичайної ситуації, пов’язаної з можливістю виникнення епідемії гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV.

 

2. Установити з 12 березня по 03 квітня 2020 року на усій території Сарненського району карантин, заборонивши  відвідування закладів освіти усіх форм власності та сфери управління, у тому числі дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої,вищої, післядипломної освіти, її здобувачами.

2.1. Керівникам відділів освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації, головам міської, селищних та сільських рад, директорам Сарненського професійного аграрного ліцею, Сарненського ВПУ-22, Сарненського педагогічного коледжу, Чудельської спеціальної школи №1,  Чудельської спеціальної школи №2  забезпечити виконання вимог п.2 рішення Комісії.

3. КНП «Сарненська ЦРЛ» Сарненської районної ради,

КНП «Сарненський районний ЦПМСД» Сарненської районної ради,

Сарненський міжрайонний  відділ ДУ «Рівненський лабораторний центр Мінохорони здоров’я України»,

Фінансове управління райдержадміністрації,

Сарненський відділ поліції ГУ НП в Рівненській області,

Сарненське районне управління ГУ Держпродспоживслужби у Рівненській області,

Відділ культури, молоді та спорту райдержадміністрації,

Виконавчі комітети міської селищних, сільських рад: забезпечити неухильне виконання заходів, передбачених районним планом оперативного реагування на випадок занесення та поширення на території Сарненського району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV на 2020 рік.

 

4. Головам міської, селищних, сільських рад, відділу архітектури, містобудування,інфраструктури, житлово-комунального господарства, енергетики та захисту довкілля, керівникам : Станція Сарни РФ «Львівська залізниця», Митний пост «Сарни», автостанція «Сарни», автомобільним перевізникам, які здійснюють  перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району:

Організувати разом із суб’єктами господарювання, що провадять діяльність у місцях масового скупчення людей  та здійснюють перевезення громадським, залізничним, автомобільним транспортом, заходів з посилення режиму поточної дезінфекції. На початковій та кінцевій зупинках транспорту проводити провітрювання транспорту та вологе прибирання. Рекомендувати суб’єктам господарювання забезпечити свої об’єкти належною кількістю антисептичних засобів, диспансерами, дозаторами для дотримання гігієни рук.

 

5. Відділу освіти райдержадміністрації, відділу культури, молоді та спорту  райдержадміністрації, міському, селищним та сільським головам, керівникам підприємств, установ, організацій, волонтерам та громадським організаціям :               

Заборонити проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 200 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Спортивні заходи проводити без участі глядачів (уболівальників).

негайно

 

6. Виконавчим комітетам міської, селищних, сільських рад провести зустрічі з керівниками церков щодо переведення церковних служб у дистанційний варіант.

до 20.03.2020

  7. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади виконавчим комітетам рад підприємств, установ та організацій:

7.1 Скасувати проведення нарадчих заходів, обговорень, слухань, комісій, у разі гострої необхідності, проводити їх в телефонному або відео режимах.

негайно

7.2. За можливістю скасувати особистий прийом громадян.

негайно

7.3. Проводити заходи з поточної дезінфекції  у підпорядкованих підрозділах, передбачити щоденний провітрювальний режим в приміщеннях організацій, установ та підприємств.

постійно

                                                  

8. Міському , селищним, сільським головам:

 

8.1.  Забезпечити  разом із суб’єктами господарювання проведення санітарно-епідемічних та дезінфекційних заходів в закладах торгівлі, громадського харчування, громадському транспорті, місцях масового перебування людей (ринки, супермаркети, кінотеатри), рекомендувати суб’єктам господарювання забезпечити свої об’єкти належною кількістю антисептичних засобів, диспансерами, дозаторами для дотримання гігієни рук.

                                                                                     Постійно

9. Сарненському районному управлінню  ГУ Держпроджспоживслужби  в Рівненській області, КНП «Сарненська ЦРЛ» Сарненської районної ради, Сарненському  міжрайонний  відділ ДУ «Рівненський лабораторний центр Мінохорони здоров’я України»,КНП «Сарненський районний ЦПМСД» Сарненської районної ради

 

9.1. Посилити санітарно-освітню роботу серед населення, використовуючи усі методи та засоби інформації, у місцях масового перебування людей розмістити пам’ятки про профілактику захворювання, спричиненого коронавірусом COVID-19.  

                                                                                     Постійно

         10. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, Сарненському відділу обслуговування громадян Пенсійного фонду України у Рівненській області:

Проводити дезінфекцію та кварцування приміщень, де здійснюється прийом громадян. Розмістити в цих приміщеннях інформаційні плакати та флаєри з правил поведінки під час гострої короно вірусної інфекції, спричиненої короно вірусом СOVID-19.

                   Негайно

11. Виконавцям про хід виконання рішень інформувати сектор цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації до 01 квітня 2020 року.

12. Контроль за виконанням рішення покласти на сектор цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації, якому звіт про виконання протокольного рішення подати управлінню з питань НС та ЦЗН облдержадміністрації до 10 квітня 2020 року.

 

 

 

                  

 

Голова комісії ТЕБ та

НС Сарненського району,

голова адміністрації                                                            Олександр КОХАН

 

 

Протокол вела                                                           Олена  СВАРИЦЕВИЧ