Також дивіться новини на facebook.com

П Р О Т О К О Л № 8 засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сарненського району

 

П Р О Т О К О Л № 8

засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сарненського району

 

 12 березня  2020  року                                                                                             м. Сарни

 

Головував: голова адміністрації, голова комісії Олександр КОХАН

Присутні: члени  комісії та запрошені за списком .

 

Питання І : Про проведення сезону безпеки на водоймах району

в літній період  2020 року

(доповідь -начальник Сарненського РС ГУ ДСНС України у Рівненській області Ковалевич О.Ф., виступи представників виконавчих комітетів міської, селищних та сільських рад, орендарів та власників водойм, які використовують водойми для відпочинку громадян.).

Виступили: Ковалевич О.Ф. – озвучив Правила охорони життя людей на водних об’єктах України, затверджених наказом МВС Украхни від 10.04.2017 № 301.

Інформують:

Савчук Р.В. – начальник відділу правової роботи, документообігу, звернень та контролю райдержадміністрації, яка на виконання доручення заступника голови облдержадміністрації від 17.02.2020 № 12/01-61/20 ознайомила присутніх про необхідність внесення змін до договорів оренди земель водного фонду та водних об’єктів в частині розміру орендної плати.

За результатами доповіді, співдоповідей та з урахуванням обговорення питання порядку денного комісія

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити переліки місць масового відпочинку людей на водних об’єктах Сарненського району: відсутні.

 

2. Виконавчому комітету Сарненської міської ради привести пляж у відповідність до Правил охорони життя людей на водних об’єктах України, затверджених наказом Міністерства внутрішніх справ України від 10.04.2017  № 301 «Про затвердження Правил охорони життя людей на водних об’єктах України» (створити відомчий рятувальний пост, обстежити й очистити від сторонніх предметів дно акваторії пляжу. Забезпечити наявність відповідних документів на відкриття і функціонування пляжу (розділ ІІ п. 7 Правил)).

 

                     3. Рекомендувати виконавчим комітетам міської, селищних, сільських рад, орендарям та власникам водойм, які використовують водойми для відпочинку громадян:

 

           3.1 Забезпечити виконання умов безпеки відпочинку громадян на водних об’єктах, передбачених у договорах оренди водних об’єктів.

          3.2 В місцях, непридатних для купання, встановити відповідні  попереджувальні знаки «Купатись заборонено!».

           3.3 Спільно з Сарненським відділом поліції ГУ НП в Рівненській області організувати патрулювання у місцях відпочинку на водних об’єктах у літній період.

          3.4 Проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням про заборону купання в кар’єрах, канавах, озерах, пожежних водоймах, ставках тощо, що не мають обладнаних пляжів з сезонними рятувальними постами та не визначені як місця масового відпочинку людей на водних об’єктах.

         Упродовж купального сезону 2020 року

 

          4. Відділу освіти райдержадміністрації спільно із Сарненським РС ГУ ДСНС України у Рівненській області проводити заняття та інструктажі в закладах освіти, дитячих літніх таборах з доведенням правил поведінки на воді та порядку надання першої медичної допомоги потерпілим.

Постійно

         5. Відділу освіти райдержадміністрації,   КНП «Сарненська ЦРЛ» Сарненської районної ради, КНП «Сарненський ЦПМСД» Сарненської районної ради обладнати в навчальних та медичних закладах району інформаційні кутки (стенди) з правил поведінки на воді та надання першої медичної допомоги потерпілим.

До 15 травня 2020 року

 

       6. Сарненському  районному управлінню ГУ Держпродспоживслужби України у Рівненській області організувати моніторинг якості води та грунту поверхневих водоймищ в місцях масового відпочинку населення (санкціонованих пляжах).

Упродовж купального сезону 2020 року

 

 

Питання ІІ: Про утримання і використання за призначенням захисних споруд цивільного захисту Сарненського району, завершення їх технічної інвентаризації.

 (доповідь- начальника Сарненського РС ГУ ДСНС України у Рівненській області Ковалевича  О.Ф., співдоповідь  - завідувача сектору цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Сварицевич О.В.)             

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 15.03.2017 № 145 «Про проведення технічної інвентаризації споруд цивільного захисту», у Сарненському районі прийняте  доручення голови районної державної адміністрації від 15.06.2018 № 01/13/09-448/18 та розпорядження голови райдержадміністрації від 17.08.2018 № 335 «Про захисні споруди цивільного захисту Сарненського району». Створена тимчасова районна комісія з вивчення обставин та правомірності постановки на облік захисних споруд цивільного захисту на території Сарненського району. Для винесення рішення щодо виключення об’єктів з фонду захисних споруд, які поставлено на облік з порушенням, направлені запити до органів місцевого самоврядування, Рівненського бюро технічної інвентаризації, Рівненську філію ДП «ДІПРОМІСТО».  Відповідь на запит Рівненське бюро технічної інвентаризації не надали на даний час.

Через невідповідність адрес розташування захисних споруд цивільного захисту Сарненського району та адрес, за якими Рівненська філія ДП «ДІПРОМІСТО» розробила містобудівну та проектно-кошторисну документацію на об’єкти житлових і громадських споруд навчальних закладів, закладів охорони здоров’я у 1960-1990 рр.(в архіві філії зареєстровані об’єкти з адресами на час проектування без зазначення номеру будинку) неможливо отримати інформацію про розроблення проектно-кошторисної документації на об’єкти захисних споруд цивільного захисту району.

 Станом на 01.03.2020  рішення про  виключення об’єктів з фонду захисних споруд, які поставлено на облік з порушенням, не прийняті у зв’язку з недостатністю інформації.

 Затверджено план-графік перевірок стану готовності захисних споруд на території Сарненського району на 2020 рік.  За результатами оглядів 2019 року встановлено: із 135 захисних споруд  12 оцінюються як готові(8,89%),             90- обмежено готові (66,67%), 33 – не готові (24,44%) до прийняття осіб, що укриваються. Окрім того виявлено, що 8 ЗС відсутні по факту, у 5 – не встановлений балансоутримувач. Із 135 ЗС, які підлягають технічній інвентаризації, проінвентаризовано 54.

З метою переведення захисних споруд, що перебувають на балансі об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району  у режим укриття та для максимального пристосування захисних споруд для перебування в них осіб з інвалідністю розпорядженням голови райдержадміністрації від 07.12.2018 № 576 схвалена «Програма дообладнання захисних споруд цивільного захисту в Сарненському районі», яка затверджена рішенням Сарненської районної ради від 15.02. 2019 № 816. Кошти на виконання заходів Програми у 2019 році не виділялися.

За результатами доповіді, співдоповідей та з урахуванням обговорення питання порядку денного комісія

ВИРІШИЛА:

 

1. Виконавчим комітетам Сарненської міської, Клесівської, Степанської селищних, Немовицької, Любиковицької, Вирівської, Кричильської сільських рад, керівникам структурних підрозділів райдержадміністрацій, суб’єктам господарювання  провести роботи з інвентаризації захисних споруд цивільного захисту, що знаходяться у  комунальній власності рад або на балансі підприємств, установ, організацій  та забезпечити утримання захисних споруд цивільного захисту у відповідності до вимог наказу Міністерства внутрішніх справ України від 09.07.2018 № 579 «Про затвердження вимог з питань використання та обліку фонду захисних споруд», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 30.07.2018 за  № 879/32331.

 

До 31.12.2020 року

 

1.                Виконавчим комітетам міської, селищних, сільських рад відповідно до вимог ст. 14 Порядку створення, утримання фонду захисних споруд цивільного захисту та ведення їх обліку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.03.2027 № 138, у разі банкрутства (ліквідації) балансоутримувача захисних споруд державної та комунальної форми власності, а також виявлення безхазяйних захисних споруд – прийняти рішення про їх подальше використання.

Постійно

Питання ІІІ. Про заходи щодо запобігання та протидії масовим пожежам лісів, торфовищ і сільськогосподарських угідь у літній період 2019 року.

(Доповідь: Ковалевич О.Ф., співдоповідь Белеля С.О.)

З урахуванням доповіді, співдоповідей та за результатами обговорення питання порядку денного, Комісія

 

ВИРІШИЛА:

1. Сарненському районному сектору ГУ  ДСНС України у Рівненській області, Сарненському відділу поліції ГУ  НП України в Рівненській області, ДП «Сарненський лісгосп», ДП «Клесівський лісгосп», Рівненському природному заповіднику, іншим лісокористувачам та власникам земельних лісових ділянок, виконавчим комітетам міської, селищних та сільських рад відповідно до повноважень:

1.1. Вжити комплекс заходів, затверджених розпорядженням голови Сарненської районної державної адміністрації від 02.02.2018 № 42 «Про районну програму запобігання виникненню лісових і торф'яних пожеж та забезпечення їх ефективного гасіння на 2018-2021 роки», із попередження пожеж у лісових масивах, на торфовищах, сільгоспугіддях, інших територіях, що знаходиться у сфері управління.

Упродовж пожежонебезпечного періоду

1.2. Привести у справний стан інженерну техніку та забезпечити можливість її оперативного використання для запобігання виникнення пожеж на торфовищах та ліквідації їх наслідків.

До 01.06.2020

1.3. Забезпечити створення та постійне оновлення у лісових масивах мінералізованих смуг, протипожежних розривів, проведення ремонту спостережних веж, пожежних водоймищ і доріг протипожежного призначення, очищення лісових масивів від захаращень, у першу чергу, прилеглих до населених пунктів, просік, де проходять повітряні лінії електропередач, нафто-, газо-, продуктопроводи.

1.4. Організувати спільно з правоохоронними органами проведення рейдів і патрулювань найбільш небезпечних у пожежному відношенні лісових та торф’яних масивів, а також встановити контроль за дотриманням підприємствами і населенням вимог пожежної безпеки та природоохоронного законодавства у природних екосистемах.

1.5. Вжити заходів щодо безумовного дотримання Правил пожежної безпеки в лісах під час проведення технологічного процесу спалювання порубкових решток під час заготівлі лісу та його очищення від захаращення. Заборонити спалювання порубкових решток у суху і вітряну погоду та за межами спеціально обладнаних майданчиків.

Упродовж  пожежонебезпечного періоду

         1.6. Здійснювати постійне інформування через засоби масової інформації населення і керівників сільськогосподарських та фермерських господарств про заборону спалювання стерні, залишків сухої рослинності та побутових відходів, дотримання вимог пожежної безпеки в межах відведених територій, з залученням представників релігійних конфесій. 

Упродовж пожежонебезпечного періоду

1.7. Своєчасно передавати наявну інформацію про лісові пожежі та пожежі на торфополях до Сарненського РС ГУ ДСНС України у Рівненській області з подальшим інформуванням Головного управління ДСНС України у Рівненській області.

Упродовж пожежонебезпечного періоду

            1.8 Проводити щоденний  моніторинг та обмін інформацією щодо ситуації в лісах та на торфополях району.

Упродовж пожежонебезпечного періоду

1.9  Забезпечити моніторинг пожежонебезпечних зон за допомогою системи відео спостереження для своєчасного виявлення загорянь (пожеж) та торфах, які знаходяться на території земель, торфополів сільських (селищних) рад.

Упродовж пожежонебезпечного періоду

1.10  Заборонити упродовж пожежонебезпечного періоду розведення багать і випалювання трави та інших рослинних решток на землях лісового фонду, на торфовищах та сільгоспугіддях, а також на ділянках, що межують з ними, забезпечити проведення відповідної інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення.

Упродовж пожежонебезпечного періоду

      1.11 Зобов´язати особовий склад підрозділів відомчої, добровільної  та місцевої охорони посилити пожежно-профілактичну роботу у весняно-літній період, забезпечити суворий контроль за дотриманням правил пожежної безпеки при експлуатації електроустановок, проведенням ремонтних, зварювальних та інших вогневих робіт, справністю засобів пожежогасіння, джерел протипожежного водопостачання, блискавко захисту тощо.

Упродовж пожежонебезпечного періоду

     1.12 Лісові угіддя забезпечити  засобами наочної протипожежної агітації та попереджувальними знаками. При в’їзді в лісові масиви встановити шлагбауми, завершити роботи по влаштуванню та поновленню існуючих мінералізованих смуг, тощо.

Упродовж пожежонебезпечного періоду

1.13. Створити в необхідній кількості резерв пально-мастильних матеріалів для забезпечення гасіння пожеж.

До 01.06.2020

1.14 Вводити на період високого та надзвичайно високого класів пожежної небезпеки тимчасові обмеження на відвідування населенням лісів та в’їзд до них автотранспортних засобів.

Упродовж пожежонебезпечного періоду

1.15 Зобов’язати власників та користувачів земельних ділянок утримувати у безпечному, протипожежному стані території та вживати вичерпних заходів щодо запобігання виникненню пожеж та своєчасного їх гасіння на початковому етапі.

Упродовж пожежонебезпечного періоду

1.16 Заборонити протягом пожежонебезпечного періоду розведення багать у лісових масивах, випалювання трави та інших рослинних решток на землях лісового фонду, а також на інших земельних ділянках, що безпосередньо примикають до лісових масивів і торфовищ.

Упродовж пожежонебезпечного періоду

1.17  Забезпечити своєчасне очищення територій населених пунктів від накопичення листя, залишків сухої рослинності, побутових відходів.

Упродовж пожежонебезпечного періоду

1.18  Вжити невідкладних заходів щодо ліквідації тимчасово утворених і стихійних сміттєзвалищ в природних екосистемах.

До 01.06.2020

 1.19 Організувати проведення практичних навчань щодо протидії пожежам у природних екосистемах із залученням органів управління та сил місцевої влади, лісокористувачів, ДСНС, служб цивільного захисту та населення.

До 01.06.2020

2. Сарненському управлінню водного господарства спільно з виконавчими комітетами міської, селищних та сільських рад

2.1 Організувати перевірки регулюючих гідротехнічних споруд, відомчих, пересувних, польдерних насосних станцій і споруд, міжгосподарських, внутрішньогосподарських осушувальних систем, тракторно-екскаваторної та іншої інженерної техніки, забезпечити їх справність та підтримання у постійній готовності до застосування.

 До 01.06.2020

2.2 Розробити режими роботи водосховищ, ставків, каналів та забезпечити підтоплення торфовищ і утримання їх у зволоженому стані для попередження виникнення пожеж.

Упродовж пожежонебезпечного періоду

2.3  Привести в робочий стан підвідомчі меліоративні системи в місцях їх проходження через лісові масиви і торфовища, здійснити їх очищення та забезпечити можливість підняття рівня води на випадок гасіння пожеж у лісах, торф’яниках.

До 01.06.2020

                   3. «Сарненська ДЕД» філії ДП «Рівнеоблавтодор», ВП «Сарненська дистанція колії» Рівненської дирекції залізничних перевезень Львівської залізниці, ПАТ «Рівнеобленерго» Сарненському РЕМу:

 

3.1 Розробити та виконати заходи щодо недопущення виникнення загорань, пожеж в смугах відводу автомобільних і залізничних доріг та високовольтних ліній електропередач. Забезпечити в повному обсязі виконання вимог правил пожежної безпеки в лісових масивах та смугах відчуження вздовж залізниць, автомобільних доріг.

До 01.06.2020

3.2  Виконати мінералізацію смуг в місцях межування залізничних колій з лісовими масивами. Смуги відчуження вздовж залізниць звільнити від накопичень горючих матеріалів (відходів порубки лісу, порості кущів тощо).

До 01.06.2020

3.3 Привести у технічну готовність залізничний рухомий склад та не допускати експлуатацію локомотивів з несправною паливною апаратурою.

До 01.06.2020

4. Сарненському відділу поліції ГУ НП  України в Рівненській області, відділу організації несення служби в м Сарни Управління патрульної поліції в Рівненській області Департаменту патрульної  поліції:

4.1 Активізувати роботу щодо розкриття злочинів, пов'язаних із підпалами в природних екосистемах, і забезпечити проведення слідчих дій щодо виявлення та притягнення винних до відповідальності.

Упродовж пожежонебезпечного періоду

 

4.2 Посилити контроль за дотриманням пожежної безпеки учасниками дорожнього руху, особливо під час зупинок транспортних засобів.

Упродовж пожежонебезпечного періоду

4.3 Забезпечувати правопорядок, безпеку дорожнього руху, охорону матеріальних і культурних цінностей у районах можливого виникнення масштабних пожеж і під час проведення евакуаційних заходів, безперешкодний доступ залучених до пожежогасіння сил і засобів.

Упродовж пожежонебезпечного періоду

4.4 Забезпечити участь представників спільно з працівниками управлінням лісового та мисливського господарства, підрозділів ГУ ДСНС України у Рівненській області та інших зацікавлених органів в складі мобільних груп при проведенні оперативних рейдів з контролю дотримання вимог Правил пожежної безпеки у лісах України.

Упродовж пожежонебезпечного періоду

5. Виконавцям про хід виконання заходів інформувати сектор цивільного захисту райдержадміністрації  до 20 вересня 2020 року.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на Сарненський районний сектор ГУ ДСНС України у Рівненській області.

 

 

Питання ІV . Про стан протипожежного захисту закладів освіти та інших об’єктів з масовим перебуванням людей.

(Доповідь:Ковалевич О.Ф..)

За результатами доповіді  та з урахуванням обговорення питання порядку денного Комісія

ВИРІШИЛА:

1. Сарненському районному сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області зобов’язати керівників районних управлінь (відділів) освіти і науки, культури, охорони здоров'я та соціального захисту, розробити плани виконання заходів з питань пожежної та техногенної безпеки, призначити відповідальних посадових осіб, визначити конкретні строки виконання заходів та необхідні обсяги фінансування.

До 30.08.2020

2.  Управлінню  соціального захисту населення райдержадміністрації, відділу освіти райдержадміністрації, відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації, КНП «Сарненська ЦРЛ» Сарненської районної ради , виконавчим комітетам міської , селищних та сільських рад

2.1 Під час формування місцевих бюджетів передбачати кошти на виконання інженерно-технічних заходів капітального характеру відповідно до приписів органів державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки, а саме: влаштування (ремонт) автоматичної пожежної сигналізації та оповіщення людей про пожежу, влаштування (ремонт) пристроїв захисту будівель від ураження блискавкою, проведення вогнезахисту дерев’яних конструкцій покрівлі, забезпечення об’єктів первинними засобами пожежегасіння, організація проведення технічного обслуговування систем протипожежного захисту, приведення в пожежобезпечний стан електромереж та електрообладнання, проведення замірів опору ізоляції електромереж та ревізії пристроїв блискавкозахисту, приведення в робочий стан системи внутрішнього та зовнішнього протипожежного водопостачання тощо.

До 01.06. 2020

        2.2  Адміністраціям об’єктів з масовим перебуванням людей  забезпечити проведення навчань працівників з відпрацюванням дій за планами евакуації людей на випадок виникнення пожежі.

До 01.06. 2020

       2.3Спільно з керівниками (уповноваженими особами) установ, організацій, де є масове перебування людей в нічний час, проводити оперативні нічні перевірки дій за призначенням обслуговуючого персоналу на випадок виникнення пожежі

Не рідше одного разу на рік.

       2.4 Посадовими особам об’єктів з масовим перебуванням людей проходити спеціальне навчання з питань пожежної безпеки до початку виконання своїх обов’язків і періодично один раз на три роки.

До 01.12.2020

3. Виконавцям про хід виконання заходів інформувати сектор цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації  до 25 червня та    10 грудня 2020 року.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на Сарненський районний сектор ГУ ДСНС України у Рівненській області.

 

 

Питання V. Про стан утримання протипожежного захисту населених пунктів району, у тому числі протипожежного захисту будинків підвищеної поверховості.

(Доповідь:Шахно О.Г.)

За результатами доповіді  та з урахуванням обговорення питання порядку денного Комісія

ВИРІШИЛА:

1.     Виконавчим комітетам міської, селищних, сільських рад:

1.1. Відповідно до компетенції та повноважень вжити вичерпних заходів щодо забезпечення населених пунктів водою для потреб пожежогасіння відповідно до вимог існуючих нормативних документів, утримання в технічно справному стані існуючих та відновлення пошкоджених, знятих, засипаних, заасфальтованих пожежних гідрантів і облаштування пожежних водойм на території населених пунктів.

1.2. При внесенні змін до місцевих бюджетів та формуванні бюджетів на наступні роки передбачати кошти на ремонт, утримання та влаштування нових джерел зовнішнього протипожежного водопостачання.

Постійно

2. Відділу архітектури, містобудування, інфраструктури, житлово-комунального господарства, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації, виконавчим комітетам міської, селищних, сільських рад при будівництві житлових, адміністративних будівель, капітальному ремонті, реконструкції, новому будівництві та ремонті вулиць, доріг, мереж і об’єктів водопостачання передбачати необхідність збереження існуючих та влаштування нових джерел протипожежного водопостачання у відповідності  до вимог нормативних документів.

Постійно

3. Виконавчим комітетам міської, селищних, сільських рад та керівникам комунальних підприємств, водоканалів, установ та організацій району незалежно від форми власності та підпорядкування, на балансі яких знаходяться джерела зовнішнього протипожежного водопостачання:

3.1. Відремонтувати і відновити несправні пожежні гідранти, пожежні водоймища, водонапірні вежі та встановити покажчики місця розташування джерел зовнішнього протипожежного водопостачання, про що проінформувати Сарненський РС ГУ ДСНС України у Рівненській області.

До 01.10.2020

3.2. Здійснювати перевірку стану протипожежного водопостачання міста і населених пунктів, об’єктів незалежно від форм власності, із залученням представників пожежно-рятувальних підрозділів ГУ ДСНС України у  Рівненській області.

До 01.11.2020

3.3. Про зміни в схемах протипожежного водопостачання вулиць, міста і населених пунктів та об’єктів господарської діяльності інформувати Сарненський РС  ГУ ДСНС України у Рівненській  області.

3.4. На вимогу оперативно-координаційного центру та підпорядкованих підрозділів ГУ ДСНС України у Рівненській області при виникненні пожеж, аварій забезпечити безперешкодний доступ до водопровідних мереж та при необхідності вживати невідкладних заходів щодо підвищення тиску системи водопостачання.

Постійно

 

4. Виконавцям про хід виконання заходів  інформувати  Сарненський районний сектор ГУ ДСНС України у Рівненській області до 10 листопада      2020 року.

5. Контроль за виконанням рішення  покласти на Сарненський районний сектор ГУ ДСНС України у Рівненській області, якому звіт про виконання протокольного рішення надати до сектору цивільного захисту населення райдержадміністрації до 20 листопада 2020 року.

 

 

VI питання. Про стан протипожежного захисту місць збирання, зберігання та переробки врожаю у 2020 році.

(Доповідь:Шахно О.Г.)

За результатами доповіді  та з урахуванням обговорення питання порядку денного Комісія

ВИРІШИЛА:

 

1.                Сарненському районному сектору ГУ  ДСНС України у області, сільгосппідприємствам, виконавчим комітетам рад забезпечити безумовне виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 27.05.2016 № 301 "Про заходи щодо охорони врожаю від пожеж на період 2016 – 2020 роки"

згідно з термінами, визначеними у додатку до розпорядження

2.     Виконавчим комітетам селищних та сільських рад зобов’язати керівників сільськогосподарських підприємств та інших об'єктів сільськогосподарського призначення незалежно від форм власності:

2.1.         Вжити заходів щодо забезпечення пожежної безпеки місць збирання, зберігання та переробки врожаю.

протягом жнивної кампанії

2.2. Організувати цілодобове чергування з пожежною чи пристосованою технікою членів місцевої пожежної охорони та інших протипожежних формувань. Провести технічне обслуговування наявних вогнегасників та за необхідності придбати нові.

на період збирання врожаю

2.3. Виконати обкоси хлібних полів та обгорання смугою не менше 4 м завширшки в місцях їх прилягання до лісових та торф'яних масивів,  автомобільних шляхів та залізниць.

перед дозріванням колоскових (у період воскової стиглості)

2.4.         Забезпечити хлібні поля наглядною агітацією щодо попередження виникнення пожеж в період збирання врожаю.

перед дозріванням колоскових

3. Виконавцям про хід виконання заходів інформувати сектор цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації до 01 вересня 2020 року.

 

4. Контроль за виконанням рішення покласти на сектор цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації, якому звіт про виконання протокольного рішення подати в секретаріат обласної  комісії до 15 вересня 2020 року.

 

 

VIІ питання. Про затвердження Плану дій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій щодо підготовки та пропуску льодоходу, повені та паводків у 2020 році. Звіт про проведену роботу за 2019 рік.  

(доповідь Овсійчук О.А.)

З урахуванням доповіді та за результатами обговорення питання порядку денного постійна комісія вирішила:

1. Затвердити План дій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій щодо підготовки та пропуску льодоходу, повені та паводків у 2020 році (далі – План дій)

(додаток 1).

2. Структурним підрозділам райдержадміністрації, територіальним органам міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, виконавчим комітетам міської, селищних та сільських рад:

2.1. Забезпечити в повному обсязі виконання заходів Плану дій.

2.2. Про виконання заходів визначених Планом дій інформувати сектор цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації.

До 01.05.2020

 

 

                           

Голова комісії ТЕБ та

НС Сарненського району,

голова адміністрації                                                            Олександр КОХАН

 

Протокол  вела                                                                   Олена  СВАРИЦЕВИЧ