Також дивіться новини на facebook.com

№ 129 від 05 травня 2020 року "Про підсумки роботи галузей господарського комплексу району за І квартал 2020 року"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
 

05 травня 2020 року                                                                                 № 129

Про підсумки роботи галузей господарського комплексу району за І квартал 2020 року


 
 
 

За січень-березень 2020 року обсяг виробництва промислової продукції (товарів, робіт, послуг) (за даними промислових підприємств) становив                    294,6 млн грн, що на 10 відс. більше в порівнянні з січнем-березнем 2019 року.

Зростання обсягів виробництва промислової продукції забезпечено на підприємствах добувної промисловості на 27,2 відс., деревообробної галузі на 13,1 відс., харчової промисловості на 11,5 відс. та поліграфії на 37,5 відс.

За січень-березень 2020 року порівняно з відповідним періодом попереднього року підприємствами району в 1,5 раза збільшено випуск гранул та брикетів з пресованої або агломерованої деревини, залишків або відходів деревини, на 35,2 відс. – граніту необробленого або начорно обробленого (валового), на 3,8 відс. – деревини із сосни уздовж розпиляної чи розколотої, розділеної на шари чи лущеної, завтовшки більше 6 мм.

Сільськогосподарськими підприємствами району порівняно зпершим кварталом минулого рокуреалізовано на забій 76 т сільськогосподарських тварин (у живій масі), що більше на 1,3 відс.

За січень-березень 2020 року будівельними підприємствами району вироблено будівельної продукції на суму 2,2 млн грн, що становить 0,6 відс. загальнообласного обсягу.

Виконання доходної частини бюджету Пенсійного фонду за рахунок власних коштів за І квартал 2020 року склало 94,3 тис. грн., що у 1,8 рази більше до планових показників та у 2,3 рази більше до рівня минулого року.

Разом з тим, у січні-березні 2020 року допущено спад виробництва в машинобудівній галузі на 43,3 відс. та сільському господарстві на 32,0 відс.

Сільськогосподарськими підприємствами району на 9,6 відс. зменшено виробництво молока. Поголів’я великої рогатої худоби зменшилося на 7,6 відс., у тому числі корів на 5,9 відс.

Заборгованість по платежах до Пенсійного фонду станом на 01.04.2020 склала 6985,5 тис. грн, в тому числі борг по страхових внесках – 968,8 тис. грн, по відшкодуванню пільгових пенсій – 6016,7 тис. грн.

Враховуючи підсумки роботи галузей господарського комплексу району за І квартал 2020 року, керуючись повноваженнями, передбаченими статтею 119 Конституції України, статтями 16, 28 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1. Першому заступнику голови райдержадміністрації, керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади:

1.1. забезпечити в повному обсязі виконання завдань та прогнозних показників передбачених Програмою економічного і соціального розвитку району на 2020 рік, схваленої розпорядженням голови райдержадміністрації від 11.12.2019 № 389;

1.2. проаналізувати причини недоліків, які негативно впливають на соціально-економічний розвиток району, визначити першочергові заходи по їх усуненню.

2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації для забезпечення контролю за ситуацією у промисловому комплексі району продовжити здійснювати щомісячний моніторинг роботи промислових підприємств, розташованих на території району, в межах повноважень сприяти вирішенню їх проблемних питань.

3. Відділу архітектури, містобудування, інфраструктури, житлово-комунального господарства, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації:

3.1. здійснювати постійний контроль за утриманням, будівництвом, реконструкцією та ремонтом доріг комунальної власності населених пунктів району;

3.2. постійно здійснювати контроль щодо стану розрахунків за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги;

3.3. спільно з сільськими, селищними головами забезпечити розроблення та оновлення містобудівної документації по тих населених пунктах де вона відсутня.

4. Рекомендувати виконкомам міської, селищних та сільських рад, в межах повноважень забезпечити реалізацію заходів щодо запровадження роздільного збирання відходів на підвідомчих територіях, дотримання належного санітарного стану та охорони навколишнього природного середовища.

5. Вараському управлінню Головного управління ДПС у Рівненській області вжити дієвих заходів щодо забезпечення підприємствами, установами, організаціями району абсолютного скорочення заборгованості зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування та податкового боргу до бюджетів усіх рівнів.

6. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації забезпечити постійний контроль за дотриманням вимог чинного законодавства в частині підвищення мінімальної заробітної плати, оформленням трудових відносин з найманими працівниками.

7. Сарненському районному центру зайнятості активізувати роботу щодо зменшення терміну пошуку роботи зареєстрованими безробітними з метою зменшення навантаження на одне робоче місце.

8. Виконавцям про хід виконання розпорядження інформувати фінансове управління райдержадміністрації щокварталу до 10 числа місяця наступного за звітним періодом.

9. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 01.11.2019 №331 «Про підсумки роботи галузей господарського комплексу району за 9 місяців 2019 року»

10. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 
 
 
 
Голова адміністрації                                                              Олександр КОХАН