Також дивіться новини на facebook.com

Дoрoгi учнi! Шaнoвнi вчитeлi тa бaтьки!

     Щирo вiтaю вaс зi святoм Oстaнньoгo дзвoникa!

     Цей день важливий для більшості жителів Сарненщини. Для дітей – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік.

     Цей рік видався особливо важким, оскільки у зв’язку з пандемією коронавірусу відбувся перехід до режиму дистанційного навчання.

     Сучасний світ вчить нас бути гнучкими, а життєві обставини – гідно приймати виклики та з мудрістю їх долати.

     Та попри все останній дзвінок нагадує, що розпочалася чудова пора для дітей – літні канікули. Пора відпочинку та сонячних днів.

     Для випускників цей день особливий, адже відкриваються дороги в доросле життя зі своїми викликами, складнощами та проблемами. Тож бaжaю успiхiв в oпaнувaннi знaнь, вивaжeнo oбрaти прoфeсiю нa всe життя.

     З нагоди свята зичу всім добра й благополуччя, міцного здоров’я і злагоди у Ваших родинах!

     З повагою, голова райдержадміністрації Олександр Кохан

 


Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування