Також дивіться новини на facebook.com

№ 143 від 18 травня 2020 року "Про реалізацію комплексної послуги «єМалятко» у відділі з обслуговування Центру надання адміністративних послуг Сарненської районної державної адміністрації"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
18 травня 2020 року                                                                                    № 143

Про реалізацію комплексної послуги «єМалятко»

у відділі з обслуговування Центру надання
адміністративних послуг Сарненської районної
державної адміністрації
 

         З метою забезпечення реалізації експериментального проекту «єМалятко» у відділі з обслуговування Центру надання адміністративних послуг Сарненської районної державної адміністрації, відповідно до Указу Президента України від 29.07.2019 №558/2019 «Про деякі заходи щодо поліпшення доступу фізичних та юридичних осіб до електронних послуг», постанови Кабінету Міністрів України від 10.07.2019 №691 «Про реалізацію експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для реалізації прав дитини» та керуючись статями 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

 

1. Визначити відділ з обслуговування Центру надання адміністративних послуг Сарненської районної державної адміністрації місцем, у якому надаватиметься комплексна послуга при народженні дитини за електронною заявою батьків онлайн.

 

2. Визначити перелік адміністраторів, уповноважених для надання комплексної послуги «єМалятко» у відділі з обслуговування Центру надання адміністративних послуг Сарненської районної державної адміністрації, згідно з додатком до цього розпорядження.

 

3. Головному спеціалісту відділу цивільного захисту та інформаційного забезпечення Сарненської районної державної адміністрації Мельникову Т.М. забезпечити електронну взаємодію державних інформаційних реєстрів з відділом з обслуговування Центру надання адміністративних послуг Сарненської районної державної адміністрації.

 

4. Начальнику відділу з обслуговування Центру надання адміністративних послуг Сарненської районної державної адміністрації Калюховій І.В. забезпечити надання Рівненській обласній державній адміністрації відповідної інформації, зазначеної у листі Мінцифри від 12.05.2020 №1/04-3-2076 у встановлені строки.

 

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Людмилу МАРИНІНУ.

 
 
 
 
 
Голова адміністрації                                                                Олександр КОХАН