Також дивіться новини на facebook.com

На Рівненщині готуються до відзначення 8 і 9 травня

     Цими днями відзначаємо День пам’яті та примирення і 75-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, яка забрала життя від 50 до 85 мільйонів людей в усьому світі.

     Заходи уже традиційно пройдуть під гаслом «Пам’ятаємо. Перемагаємо», а символом пам’яті про жертв війни залишається червоний мак.

     У зв’язку із карантином Рівненщина, як загалом по Україні, цьогоріч утримається від проведення масових заходів. Під час вшанувань дотримуватимуться необхідних обмежень. Покладання квітів будуть малочисельними, а ветеранів рекомендовано вітати телефоном або листівками – щоб не наражати їх на небезпеку, адже вони знаходяться в особливій групі ризику.

     Більшість заходів пройдуть в онлайн режимі.

     Зокрема, бібліотеки та музеї області демонструватимуть фотодокументальні матеріали, онлайн презентації.

     9 травня у сторінці Фейсбук Сарненського районного музею розмістять відеоролики про війну, а напередодні відбудеться онлайн презентація виставки «Українська Друга світова».

     Сарненський районний будинок культури вже долучився до акції «Родинні історії війни», ініційованої Українським інститутом національної пам’яті. Нагадаємо, жителі області в соцмережі можуть ділитися родинними історіями, пов'язаними з подіями Другої світової під хештегом #РодинніІсторіїВійни.

     Також у ці дні можна буде переглянути тематичні теле- і радіопередачі, документальні фільми, виступи ветеранів, громадян, що постраждали від нацизму, представників Збройних Сил України, громадськості та науковців.Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування