Також дивіться новини на facebook.com

№ 127 від 05 травня 2020 року "Про районний план заходів із підготовки і відзначення у 2020 році Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 76-ї річниці вигнання нацистів з України"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
 
 
 
 05 травня 2020 року                                                                                    № 127
 

Про  районний план заходів із підготовки

і відзначення у 2020 році Дня пам’яті та
примирення, Дня перемоги над нацизмом
у Другій світовій війні та 76-ї річниці

вигнання нацистів з України

 
 
 
 
 
 
 

З метою вшанування подвигу Українського народу у боротьбі за свободу, увічнення пам’яті загиблих у Другій світовій війні, належного відзначення у 2020 році Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 76-ї річниці вигнання нацистів з України в районі:

 

1.Затвердити районний план заходів із підготовки і відзначення у       2020 році Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 76-ї річниці вигнання нацистів з України, згідно з додатком.

 
2. Виконавцям:
 

2.1 забезпечити проведення заходів у межах видатків, передбачених на реалізацію відповідних програм;

2.2 інформувати  відділ цивільного захисту та інформаційного забезпечення райдержадміністрації про хід виконання плану заходів до           10 травня та 29 жовтня 2020 року.

 

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Людмилу МАРИНІНУ.

 
 
Голова адміністрації                                                                   Олександр КОХАН