Також дивіться новини на facebook.com

Шановні жінки Сарненщини!

     Шановні жінки – бабусі, матері, дружини, сестри, доньки, подруги! Прийміть найщиріші вітання з прекрасним святом - Міжнародним днем прав жінок і миру! 

     8 березня – одне з найсвітліших всенародних свят, зігрітих любов’ю і вдячністю до жінки-матері, берегині домашнього вогнища, жінки-трудівниці, жінки з активною соціальною роллю.

     З давніх-давен жінки є берегинями сім’ї – основи держави. Ви даруєте надію на відродження та вселяєте віру в процвітання, творите і оберігаєте життя, сповнюєте його високим змістом та повсякденними перемогами. Ваша всеохоплююча підтримка, вміння випромінювати щастя та створювати затишок в родині надихають на нові звершення та неймовірні здобутки.

     Мудрість, талановитість, постійне прагнення до самовдосконалення, активна життєва позиція жінок Сарненщини – прославляє наш край й підносить його авторитет в державі та світі.

     Від усього серця бажаємо Вам, дорогі жінки, і Вашим родинам, міцного здоров’я, щастя й добра. Нехай завжди збуваються Ваші мрії, здійснюються усі задуми і сподівання! Нехай із Вами завжди перебуває краса й жіноча чарівність, а весна дарує радість та натхнення! Кожен прийдешній день зустрічайте з посмішкою, з впевненістю і щиросердечним спокоєм!

     Голова Сарненської райдержадміністрації

     Олександр КОХАНДодати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування