Також дивіться новини на facebook.com

Голова Сарненської райдержадміністрації відвідав села Чемерне та Довге

      03 березня голова Сарненської райдержадміністрації Олександр Кохан та перший заступник голови райдержадміністрації Людмила Мариніна відвідали села Чемерне та  Довге.

     Жителі сіл ознайомили керівників району з найбільш проблемними питаннями, зокрема, необхідністю проведення ремонту частини дороги між селами Чемерне  та Довге.   Керівник району відповів, що знає цю проблему і тримає її на контролі. З покращенням погодних умов узбіччя дороги будуть дороблені, нанесена розмітка та проставлені дорожні знаки. Також ділянку дороги, на яку особливо скаржаться мешканці, буде відремонтовано в поточному році в межах діючої проектно-кошторисної документації.

     Жителі сіл звернулись до голови адміністрації ще з питаннями впорядкування сміттєзвалища, та приєднання будинків на окраїні населеного пункту до електромережі. Олександр Сергійович пообіцяв, що вивчить порушені питання та розгляне всі можливі варіанти вирішення проблеми.

     Також голова адміністрації та перший заступник відвідали школу в с. Довге та ознайомилися із станом будівництва  внутрішніх вбиралень.

     «Кожен з нас відповідає за те, що відбувається в селі, місті, районі та країні. Щоб змінити державу, ми повинні спочатку почати з себе» - зауважив Олександр Кохан та подякував жителям Тутовицької сільської ради за правильну громадянську позицію.

 
 
 


Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування