Також дивіться новини на facebook.com

Голова райдержадміністрації Олександр Кохан представив свого першого заступника

    28 січня голова райдержадміністрації Олександр Кохан офіційно представив свого першого заступника Людмилу Мариніну. Представлення відбулося   за участю голови обласної ради Олександра Данильчука, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації та керівників установ району.
    Олександр Кохан привітав першого заступника з призначенням та висловив впевненість у тому, що її досвід роботи допоможе у вирішенні ряду питань життя та розвитку Сарненського району. У свою чергу Людмила Василівна подякувала за довіру та висловила сподівання на плідну співпрацю, взаєморозуміння та взаємодопомогу в роботі, що дасть змогу досягти високих результатів і нових досягнень.
    Привітав з призначенням Людмилу Мариніну і голова обласної ради Олександр Данильчук, який побажав новому першому заступнику мудрості в прийнятті управлінських рішень, злагодженості в роботі та подальших успіхів на шляху розбудови рідного краю.


Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування