Також дивіться новини на facebook.com

№ 3 від 10 січня 2020 року "Про затвердження календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів на січень 2020 року "

 Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 

голови районної державної адміністрації

 
 
10 січня 2020 року                                                                                 № 3
 

Про затвердження календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів на січень 2020 року

 

Відповідно до Закону України «Про фізичну культуру і спорт», наказу начальника управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації від 28.12.2019 № 818 «Про затвердження Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Рівненської області на 2020 рік», на виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту в Сарненському районі на 2018-2020 роки, схваленої розпорядженням голови райдержадміністрації від 01.09.2017 № 379 та затвердженої рішенням сесії районної ради від 10.11.2017 № 527, із змінами, з метою створення умов для реалізації в районі державної політики у сфері фізичної культури та спорту в Сарненському районі, пошуку спортивного резерву, підготовки та участі збірних команд і окремих спортсменів району в обласних змаганнях в січні 2020 року:

1. Затвердити календарний план фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів на січень 2020 року (далі – Календарний план), згідно додатку.  

          2. Відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації:

2.1 забезпечити проведення змагань, турнірів, кубків, чемпіонатів, спартакіад, навчально-тренувальних зборів згідно Календарного плану та участь в районних, обласних, Всеукраїнських змаганнях спортсменів, тренерів, представників, керівників команд, клубів району відповідно до положень про кожен спортивний захід, затверджених у встановленому порядку.  

2.2 проводити роботу по оформленню необхідної документації відповідно до чинного законодавства для забезпечення здійснення витрат по проведенню фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів згідно Календарного плану.  

           3. Централізованій бухгалтерії відділу освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації на підставі отриманих підтверджуючих документів здійснювати видатки на проведення фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів згідно Календарного плану.

         4. Запропонувати спортсменам, тренерам, представникам та керівникам спортивних команд, клубів району приймати участь у фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходах згідно Календарного плану.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно розподілу функціональних обов’язків. 

                                                                                                                         
 
 
Голова адміністрації                                                                  Олександр КОХАН