Також дивіться новини на facebook.com

2019.11 - Переможці районного етапу конкурсу дитячого малюнка «Україна без корупції»

   

З 28 жовтня по 11 листопада 2019 року проводився районний етап конкурсу дитячого малюнка «Україна без корупції».
На конкурс представлено 78 робіт із 21 закладу загальної середньої освіти
Список

переможців районного етапу конкурсу дитячого малюнка «Україна без корупції»

 


з/п

Прізвище, ім¢я учня

Місце
Навчальний заклад

Прізвище, ім¢я та по батьковівчителя

Вікова категорія 6-10 років

1
Прозапас Артем
І
Сарненський ліцей №2
Дьякова Іванна Юріївна
2
Лукашевич Юлія
І

Сарненський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум»

Ромашко Людмила Миколаївна
3
Павлова Ангеліна
ІІ
Вирівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Ковальчук Ірина Миколаївна
4
Гнатюк Наталія
ІІ
Любиковицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Шадюк Алла Володимирівна
5
Мельник Андрій
ІІ
Орлівська загальноосвітня школа І ступеня
Жученя Марина Василівна
6
Гурінчук Вероніка
ІІІ
Вирівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Опалько Олена Анатоліївна
7
Бощенко Андрій
ІІІ
Вирівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Опалько Олена Анатоліївна
8
Вознюк Матвій
ІІІ
Вирівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Опалько Олена Анатоліївна
9
Сергійчук Анастасія
ІІІ
Стрільськазагальноосвітня школа ІІІ ступеня
Симончук Тетяна Дмитрівна
10
Ковальчук Дмитро
ІІІ
Орлівська загальноосвітня школа І ступеня
Чумак Олена Петрівна
11

Белаш Богдан
Белаш Захарій

ІІІ
Орлівська загальноосвітня школа І ступеня
Салюк Наталія Василівна

Вікова категорія 11-14 років

1
Никитюк Катерина
І

Сарненський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум»

Ромашко Людмила Миколаївна
2
Галушко Артем
І
Любиковицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Шадюк Алла Володимирівна
3
Гольонко Анна
ІІ
Сарненський ліцей №2
Дьякова Іванна Юріївна
4
Журба Анна
ІІ

Великовербченська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Івашко Галина Петрівна
5
Лущик Дмитро
ІІ
Любиковицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Шадюк Алла Володимирівна
6
Дейнега Ірина
ІІ
Тутовицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Рогова Юлія Анатоліївна
7
Бортнік Максим
ІІІ
Стрільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня
Симончук Тетяна Дмитрівна
8
Телетьон Ангеліна
ІІІ
Стрільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Симончук Тетяна Дмитрівна
9
Босюк Дарина
ІІІ
Тутовицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Корсун Тетяна Павлівна
10
Юсюк Анна
ІІІ

Костянтинівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Гущик Галина Григорівна
11
Комар Мирослава
ІІІ
Селищенська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
Бондар Ганна Анатоліївна
12
Момоток Яна
ІІІ
Чемернянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
Тищук Іванна Іванівна
13
Питель Ілля
ІІІ
Одринківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
Чиж Ольга Василівна
14
Шевня Анастасія
ІІІ
Сарненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №3
Кібиш Тетяна Григорівна
15
Конько Діана
ІІІ
Сарненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №3
Кібиш Тетяна Григорівна
16
Ковалик Леся
ІІІ
Сарненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №3
Кібиш Тетяна Григорівна
17
Хібеба Марія
ІІІ

Маловербченська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Кошляк Людмила Павлівна
18
Наливайко Дмитро
ІІІ
Полянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
Линь Юлія Петрівна
19
Питель Станіслав
ІІІ
Полянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
Линь Юлія Петрівна

Вікова категорія 15-18 років

1
Рєзнікова Діана
І

Сарненський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум»

Ромашко Людмила Миколаївна
2
Леончик Зінаїда
ІІ
Цепцевицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Таюнда Тетяна Анатоліївна
3
Дмитришина Карина
ІІІ
Тріскинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Прозапас Інна Сергіївна
4
Лапушкіна Серафіма
ІІІ
Ясногірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Царук Інна Григорівна