Також дивіться новини на facebook.com

2019.11 - Засідання мобільних груп практичних психологів з теми «Торгівля людьми»

Серед найголовніших порушень прав людини в сучасному світі актуальним є злочин, який має багато назв – «біле рабство», «торгівля людьми», «контрабанда людьми». За оцінками експертів щорічно 1-2 млн. людей стають «живим товаром». Тому з метою підвищення рівня обізнаності щодо протидії торгівлі людьми психологічна служба Сарненського району постійно проводить роботущодо роз’яснення та вивченнячинного законодавства, міжнародних актів, спрямованих на запобігання експлуатації і торгівлілюдьми в Україні.
08 листопада 2019 року на базі Тутовицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулося засідання мобільних груп практичних психологів з теми «Торгівля людьми».
У теоретичному блоці були розглянуті питання законодавствау сфері протидії торгівлі людьми, стратегії та напрямки протидії,причини, форми та ознаки цього явища.
У практичному блоці практичний психолог Тутовицької ЗОШ І-ІІІ ст. Леончик І.О. та соціальний педагог Сорока Т.Г. провели заняття з елементами тренінгу «Толерантність урятує світ» та воркшоп-казку «У пошуках толерантності». Гостям також була продемонстрована гра, створена українським центром благополуччя дітей щодо проблем пов’язаних з торгівлею людьми, під назвою «Рожеві окуляри».
Учасникам засідання було надано рекомендації для подальшої роботи. Відділ освіти, молоді та спорту дякує адміністрації закладу за гостинність та співпрацю.