Семінар-практикум для вчителів фізичної культури

18 жовтня 2019 року на базі ОЗ «Степанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» проведено районний семінар-практикум для вчителів фізичної культури з теми «Формування здоров’язберігаючих компетентностей на уроках фізичної культури».
Методист районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Сарненської РДА Бікус Г.Ф. проінформував про формування ключових і здоров’язберігаючих компетентностей на уроках та позакласних заходах з фізичної культури, надав рекомендації щодо проведення уроків і позакласних заходів.
Вчитель фізичної культури ОЗ «Степанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Шишковський С.О. виступив з питанням «Спортивне орієнтування як засіб підвищення навчального процесу».
На завершення Шишковський С.О. провів практичне заняття з учасниками семінару по модулю «Спортивне орієнтування» в урочищі «Зульня» с. Грушівка.