2019.10 - Школа молодого вчителя мистецьких дисциплін

17 жовтня 2019 рокув актовій залі відділу освіти, молоді та спорту Сарненської РДА відбулося засідання Школи молодого вчителя предметів мистецтва з теми «Формування предметних компетентностей учнів на уроках мистецьких дисциплін». Оксана Василівна Івашина, методист РМК підвела підсумкироботи Школи молодого вчителя за минулий навчальний рік, ознайомила молодих вчителів з завданнями та планом роботи на 2019-2020 н. р.та провела анкетування з метою визначення труднощів, проблем в організації роботи.
Тетяна ІванівнаЛіхновська, вчитель Чудельської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Школи молодого вчителя провела майстер-клас з теми «Впровадження наскрізних змістових ліній в практичну роботу» де вчителі отримали можливість оцінити важливість практичної реалізації змістових ліній на уроках мистецьких дисциплін, а саме:
 прийом входження в картину (екологічна безпека й сталий розвиток);
 використання народних музичних інструментів – дримби (громадянська відповідальність);
 сучасні ритми з використанням паперових стаканчиків та саморобних музичних інструментів(здоров’я і безпека);
 створення афішдо балетів(підприємливість і фінансова грамотність).
Таким чином використання практичної складової в роботі Школи молодого вчителя дає можливість максимально підвищити професійну майстерність вчителів.