Також дивіться новини на facebook.com

2019.10 - Засідання інтервізійної групи практичних психологів

18 листопада 2019 року на базі КЗ «Сарненський районний Будинок дітей та молоді» відбулось засідання інтервізійної групи практичних психологів з теми «Позитивний підхід – запорука ефективності профілактики насильства в освітньому середовищі».
Метою зустрічі було підвищення професійної компетентності практичних психологів і вчителів закладів загальної середньої освіти шляхом впровадження ненасильницького спілкування в освітньому середовищі та гармонізації міжособистісних стосунків.
На засіданні були розглянуті правила взаємодії та норми групової комунікації в парах, а також обговорювались конкретні конфліктні ситуації і способи їх вирішення за допомогою ненасильницького спілкування.
Жученя Н.Л., керівник інтервізійної групи та Крот О.Р., практичний психолог КЗ «Сарненський районний Будинок дітей та молоді» провели заняття з елементами тренінгу «Ненасильницьке спілкування як спосіб організації стосунків в освітньому середовищі», на якому були використані методи та техніки «Ефект Пігмаліона», «Чотири принципи ненасильницького спілкування», фрагменти семінару Єви Рамбали.
Методистом районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Сарненської РДА Третяк Р.Ф. були надані методичні рекомендації щодо ненасильницького спілкування, яке допоможе учням і вчителям у формуванні якісних комунікацій, ефективного спілкування, вміння легко встановлювати контакти та підтримувати розмову.