2019.10 - Обласний тренінг для керівників шкільних музеїв з теми «Інтерактивні форми роботи в шкільному музеї»

З метою підвищення професійної компетентності керівників шкільних музеїв щодо організації та змісту діяльності, направленої на формування всебічно розвиненої особистості, морально-свідомого громадянина України, 17 жовтня 2019 року в приміщенні Сарненського районного ліцею «Лідер»відбувся обласний тренінг для керівників шкільних музеїв з теми «Інтерактивні форми роботи в шкільному музеї».
Екскурсії на стилі провели для учасників заходу ліцеїсти-екскурсоводи вмузеї вишиваної ікони ім. отця-доктора Д. БлажейовськогоСарненського районного ліцею «Лідер».
Під час тренінгу, який провела методист кабінету виховної роботи та позашкільної освіти РОІППО Наталія Мінакова, керівники музеїв ознайомилися із сучасними пріоритетами у діяльності шкільних музеїв, шляхами реалізації основних вимог Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України та Стратегії національно-патріотичного виховання.