Також дивіться новини на facebook.com

Шановні Сарненці!

     Щиро вітаю вас зі світлим Христовим Воскресінням! Це свято завжди символізувало торжество істини та справедливості, зміцнювало нашу віру в перемогу миру, спонукало до добрих справ і вчинків.  В цей святковий день серця людей наповнюються радістю та любов’ю до ближніх, а у душах пробуджуються надії та сподівання на краще.
    Великдень – це символ перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над тьмою, віри – над безнадією. Великодні дні зазвичай спонукають усіх по-новому побачити й відчути себе в світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще – бути добрішими, милосерднішими, терплячішими, благороднішими один до одного.
    Сьогодні наша країна переживає доленосні зміни, запроваджуються реформи у всіх сферах суспільного життя, заради розбудови незалежної Української держави. Завдяки цим змінам зміцнюються патріотизм та традиції багатогранної самобутньої культури українського народу.
    Дорогі земляки!  У цей Великий День  бажаю всім душевного тепла, здоров’я, щастя та твердої віри. Віри в Бога і віри в те, що в Україні запанують мир та добробут. Нехай душа повниться відчуттям радості і добра, а теплі писанкові барви звучать у вашому серці найсвітлішою надією. Кожна ваша молитва нехай єднає вас з відкритим Великоднім небом і повертається пречистим Господнім благословенням. Злагоди, достатку, віри і щирої любові вам та вашим родинам. Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

                                                                                                            

Ярослав Яковчук

голова райдержадміністрації


Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування