Також дивіться новини на facebook.com

У Сарнах відбувся мітинг-реквієм, присвячений 33-м роковинам аварії на ЧАЕС

      Сьогодні у місті Сарни відбувся мітинг-реквієм до 33-х роковин однієї з найбільших техногенних катастроф в історії людства – аварії на Чорнобильській АЕС.
    У заході взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Іван Назарець,  заступник голови районної ради Микола Костецький, перший заступник міського голови Віктор Хомич, голова районного громадського об’єднання «Союз-Чорнобиль» Валерій Нестерук, керівники районних установ, працівники райдержадміністрації, представники духовенства, ліквідатори аварії на ЧАЕС, представники ЗМІ, громадськість міста.
     У своєму виступі Іван Назарець  зазначив, що сьогодні минає 33 роки від дня Чорнобильської катастрофи,  яка забрала життя і здоров’я тисяч наших співвітчизників, спричинила тяжкі екологічні наслідки, відізвалася болем та стражданнями у багатьох родинах.
   «В годину великого лиха, у час смертельної небезпеки у перші ряди боротьби стають найвідважніші. Тисячі  ліквідаторів ціною власного здоров’я і навіть життя закрили собою світ від жахливих променів радіації – пожежники, лікарі, військові, правоохоронці, будівельники, водії, механізатори.  Безмежно вдячний ліквідаторам аварії, за врятовані мільйони життів, ми ніколи не забудемо тих кого з нами не має поряд, тих хто не вагаючись взяв участь в ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС» - сказав перший заступник голови райдержадміністрації Іван Назарець.
     Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих ліквідаторів на Чорнобильській АЕС та поклали квіти до пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи.
 


Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування