Також дивіться новини на facebook.com

Сарненські допризовники – треті в області

     У Рівному та Острозі відбувся ІІ обласний етап Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді. Збірну нашого району представляли: Павло Омельковець, Кирило Одарчук, Вадим Лазарець (усі – Тинненська ЗОШ І-ІІІ ст.), Чиж Роман П., Чиж Роман В., Ростислав Титечко (Коростська ЗОШ І-ІІІ ст.), Едуард Познік (Сарненський ліцей №2), Павло Глабець (Ясногірська ЗОШ І-ІІІ ст.), Валерій Лазарець (Зносицька ЗОШ І-ІІІ ст.) та Вадим Мінчук (Сарненський НВК «Школа-колегіум» ім. Т. Г. Шевченка). А супроводжували юнаків вчителі предмету «Захист Вітчизни» Сергій Самойлик із Тинненської ЗОШ І-ІІІ ст. та Ярослав Харечко з Коростської ЗОШ І-ІІІ ст.
    Як і минулого року, в обласному етапі участь брали старшокласники з 17 міст і районів Рівненщини, яких професійне військове журі впродовж трьох днів оцінювало загальну фізичну підготовку в  подоланні смуги перешкод, метанні гранати, плаванні, підтягуванні, бігу 100 й 1500м та стрільбі з малокаліберної гвинтівки.
    Зокрема, в особистому заліку Павло Глабець став чемпіоном області з підтягування. У командному заліку в бігу на 100м, підтягуванні на перекладині та плаванні наші допризовники були третіми, метанні гранати – другими, а в бігу на дистанції 1500м смузі перешкод та стрільбі з малокаліберної гвинтівки – четвертими. Загалом наші юнаки в сумі набрали 25262,5 очок й посіли третє загальнокомандне місце, пропустивши вперед однолітків з Острога та Рівненського району.
     В області сформують збірну для участі у фіналі Всеукраїнської спартакіади, що відбудеться з 06 по 10 травня у Житомирі. Кандидатом на вояж захищати честь Рівненщини стали Павло Глабець та Вадим Лазарець, які в особистому заліку увійшли у п’ятнадцяту кращих військових семиборців серед 170 допризовників області.
 
 


Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування