Також дивіться новини на facebook.com

П Р О Т О К О Л № 5 засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сарненського району

  28 березня 2019  року                                                                                                  м.Сарни

 

Головував: виконуючий обов’язки голови адміністрації, голова комісії І.Назарець

Присутні: члени комісії та запрошені за списком .

 

Про проведення сезону безпеки на водоймах району в літній період             2019 року

(доповідь начальник Сарненського РС ГУ ДСНС України у Рівненській області Ковалевич О.Ф., виступи представників виконавчих комітетів міської, селищних та сільських рад, орендарів та власників водойм, які використовують водойми для відпочинку громадян.)

За результатами доповіді, співдоповідей та з урахуванням обговорення питання порядку денного комісія

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити переліки місць масового відпочинку людей на водних об’єктах Сарненського району:

- міський пляж по вул. Набережній (річка Случ) м. Сарни.

 

2. Виконавчому комітету Сарненської міської ради привести пляж у відповідність до Правил охорони життя людей на водних об’єктах України, затверджених наказом Міністерства внутрішніх справ України від 10.04.2017 № 301 «Про затвердження Правил охорони життя людей на водних об’єктах України» (створити відомчий рятувальний пост, обстежити й очистити від сторонніх предметів дно акваторії пляжу. Забезпечити наявність відповідних документів на відкриття і функціонування пляжу (розділ ІІ п. 7 Правил)).

 
                  
 

        3. Рекомендувати виконавчим комітетам міської, селищних, сільських рад, орендарям та власникам водойм, які використовують водойми для відпочинку громадян:

 

           3.1Забезпечити виконання умов безпеки відпочинку громадян на водних об’єктах, передбачених у договорах оренди водних об’єктів.

          3.2 В місцях, непридатних для купання, встановити відповідні попереджувальні знаки «Купатись заборонено!».

           3.3 Спільно з Сарненським відділом поліції ГУ НП в Рівненській області організувати патрулювання у місцях відпочинку на водних об’єктах у літній період.

          3.4 Проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням про заборону купання в кар’єрах, канавах, озерах, пожежних водоймах, ставках тощо, що не мають обладнаних пляжів з сезонними рятувальними постами та не визначені як місця масового відпочинку людей на водних об’єктах.

         Упродовж купального сезону 2019 року
 

          4. Відділу освіти молоді та спорту райдержадміністрації спільно із Сарненським РС ГУ ДСНС України у Рівненській області проводити заняття та інструктажі в закладах освіти, дитячих літніх таборах з доведенням правил поведінки на воді та порядку надання першої медичної допомоги потерпілим.

Постійно

         5. Відділу освіти молоді та спорту райдержадміністрації,                                КЗ «Сарненська ЦРЛ» Сарненської районної ради, КНП «Сарненський ЦПМСД» Сарненської районної ради обладнати в навчальних та медичних закладах району інформаційні кутки (стенди) з правил поведінки на воді та надання першої медичної допомоги потерпілим.

До 15 травня 2019 року
 

       6. Сарненському  районному управлінню ГУ Держпродспоживслужби України у Рівненській області організувати моніторинг якості води та грунту поверхневих водоймищ в місцях масового відпочинку населення (санкціонованих пляжах).

Упродовж купального сезону 2019 року

 
 
 

Голова комісії ТЕБ та НС                                                                            Сарненського району,

В.о. голови адміністрації                                                           І.НАЗАРЕЦЬ                                                          
 

Секретар комісії

               Ю.ОНІСКОВЕЦЬ