Також дивіться новини на facebook.com

№ 53 від 06 лютого 2019 року "Про виділення паливно-мастильних матеріалів з місцевого матеріально - технічного резерву для запобігання, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2016-2020 роки"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
06   лютого  2019 року

                                                № 53                                             

  
 
Про виділення паливно-мастильних
матеріалів з місцевого матеріально -
технічного резерву для запобігання,
ліквідації наслідків надзвичайних
ситуацій техногенного та природного
характеру на 2016-2020 роки
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

05 лютого 2019 року в 15 год. 00 хв. на  ПЗЧ ДПРЧ-8 ДПРЗ-5  ГУ ДСНС України у Рівненській області надійшло повідомлення від працівника Сарненського Управління водного господарства  Бігуна Леоніда Івановича   1961 року народження  про те, що під час очищення зрошувальної канави  поблизу с. Іванівка, урочище «Фільварок», виявив артилерійський снаряд калібром 76 мм часів Другої світової війни.

Відповідно до Державного класифікатора надзвичайних ситуацій          ДК 019:2010    ці події відносяться до надзвичайної ситуації місцевого рівня (код надзвичайної ситуації 10270 - надзвичайні ситуації внаслідок пожежі, вибуху (можливості вибуху) виявлених вибухонебезпечних предметів (застарілих боєприпасів).

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.09.2015       № 775 "Про затвердження Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій», п.2.3 доручення заступника голови Рівненської облдержадміністрації від 22.11.2011 № 416/01-61-11 про забезпечення фінансування витрат паливно-мастильних матеріалів на ліквідацію надзвичайних ситуацій, пов’язаних з виявленням та знешкодженням вибухонебезпечних предметів:

1. Виділити аварійно - рятувальному загону спеціального призначенняГоловного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у                                                                                                              Рівненській області з місцевого матеріально-технічного резерву для запобігання, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2016-2020 роки 40 літрів бензину А -92 та 80 літрів дизельного палива.

2. Аварійно - рятувальному загону спеціального призначенняГоловного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Рівненській області до 16 лютого 2019 року подати до районної державної адміністрації звіт про використання виділених паливно-мастильних матеріалів та копію акту виконаних робіт по знешкодженню вибухонебезпечного предмета.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 
 
 
 

Голова адміністрації                                                                        Я.ЯКОВЧУК