Також дивіться новини на facebook.com

Вибори Президента України 2019

 

ДО УВАГИ ВИБОРЦІВ !
 

31 грудня 2018 року розпочався виборчий процес виборів Президента України, що відбудуться 31 березня 2019 року. З метою усунення неточностей та помилок під час формування списків виборців просимо звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації та уточнити свої персональні дані, внесені в Реєстр.

В першу чергу це стосується громадян України, які:

  • народжені в 1998-2001 роках, яким на день виборів виповниться 18 років;
  • набули громадянство України у міжвиборчий період;
  • у списках виборців на попередніх виборах виявили неточності;
  • змінили ідентифікаційні дані (прізвище, ім’я, по батькові, дату, місце народження);
  • змінили персональні дані (виборчу адресу);
  • ставали на консульський облік при виїзді за кордон;
  • військовослужбовці, після виконання почесного обов’язку;
  • повернулися з місць позбавлення волі.

Також перевірити своє включення до Реєстру можна за допомогою мережі Internet, через “Особистй кабінет виборця”, що відкритий на сайті Державного реєстру виборців, за адресою: https://www.drv.gov.ua чи за посиланням з сайтів Центральної виборчої комісії (https://www.cvk.gov.ua). Для цього потрібно заповнити обов’язкові поля українською мовою, правильно вказавши дату народження та адресу своєї особистої електронної скриньки. На останню через деякий час повинно надійти повідомлення з Вашими ідентифікаційними персональними даними. Якщо в повідомленні буде вказано, що у Реєстрі виборців запис з такими даними відсутній, потрібно особисто звернутися у відділ ведення Державного реєстру виборців.

        

         Постановою Центральної виборчої комісії від 13 вересня 2012 року № 893 встановлено порядок тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси (ТЗМГ).   

Кожен виборець, який 31 березня 2019 року буде знаходитись далеко від своєї виборчої дільниці, може тимчасово змінити місце голосування без зміни виборчої адреси.      

Для цього необхідно звернутись з відповідною заявою до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або у відділ ведення на території якого розташовується виборча дільниця найближча до місця перебування виборця у день голосування. При собі обов’язково потрібно мати паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України) та документи, які підтверджують необхідність такої зміни (довідка з місця роботи\навчання, довідка місцевої ради про фактичне місце проживання, договір про право власності на житло, санаторна путівка, тощо). Без документів, що підтверджують проведення змін виборцю буде відмовлено у задоволенні заяви.

         Для громадян України, місце реєстрації яких знаходиться на тимчасово окупованих територіях, що в даний час проживають у нас в районі, досить пред’явити тільки паспорт.

         Члени виборчих комісій, які в день виборів будуть працювати на виборчій дільниці, до якої їх виборча адреса не відноситься, подають заяву та копію посвідчення чинного члена виборчої комісії (оригінал пред’являється особисто) або копію рішення про утворення/зміни в складі ВК.

Тимчасова зміна місця голосування забезпечує включення виборця до списку виборців тільки на одній виборчій дільниці по всій території України.

         Після внесення відповідних змін, виборцю видається посвідчення про тимчасову зміну місця голосування встановленої форми, яке потрібно пред’явити членам дільничної виборчої комісії для отримання виборчого бюлетеня. Записи про вищевказаних громадян будуть розташовані в кінці списку виборців.

         Якщо виборець вже отримав посвідчення, а потім передумав змінювати місце голосування і вирішив голосувати за місцем реєстрації, необхідно   повернути посвідчення у той відділ ведення, який його видав.Інакше виборець залишиться у списках для голосування, відповідно до поданої заяви і проголосувати за місцем реєстрації не зможе.

Заяви приймаються відділом ведення Державного реєстру виборців            до 25 березня 2019 року (включно).

         Чекаємо васу відділі ведення Державного реєстру виборців за адресою: м.Сарни, вул.Демократична, 51 (адмінбудинок райдержадміністрації), ІІ поверх, ліве крило. Контактний телефон 3-46-44.

                                     
 

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації