Також дивіться новини на facebook.com

Новорічне свято для дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

     Сьогодні в Будинку дітей та молоді м. Сарни з нагоди Новорічних та Різдвяних свят відбувся святковий захід для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Близько 60 дітей даної категорії взяли участь у Новорічному святі.

     Привітати усіх присутніх з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим завітали заступник голови райдержадміністрації Наталія Параниця та заступник голови районної ради Микола Костецький.

     Заступник голови райдержадміністрації побажала  присутнім, щоб усі негаразди залишилися у 2016 році, а прийдешній рік виправдав усі добрі надії та прагнення, приніс у кожну домівку добробут, мир, взаєморозуміння й любов. Наталія Миколаївна побажала дітлахам міцного здоров’я, успіхів у навчанні, та здійснення у Новому році усіх їх найзаповітніших мрій і бажань.

     Після теплих побажань розпочалось веселе святкове дійство із яскравою  програмою та цікавими конкурсами, які проводили казкові герої, Дід Мороз та Снігуронька, даруючи гарний настрій та відчуття свята діткам.

     Під час святкового заходу діти грали в ігри, співали новорічні пісні, розповідали  вірші та водили хороводи довкола красуні-ялинки. Усі учасники розваг отримали заохочувальні призи, а наприкінці свята – новорічні подарунки від Діда Мороза та Снігурки.

     Свято вийшло яскравим та веселим, і у дітлахів, і у дорослих, які були на ньому присутні, воно залишило у душі тепло та світло, надію на щасливе майбутнє.

     Радісні посмішки дітей на заході були нагородою для усіх присутніх.