Також дивіться новини на facebook.com

Відбулася завершальна сесія районної ради 2016 року

     Сьогодні в сесійній залі Сарненської ради відбулось пленарне засідання позачергової одинадцятої сесії районної ради сьомого скликання під головуванням голови районної ради Руслана Серпенінова, за участі голови райдержадміністрації Ярослава Яковчука,  депутатів районної ради, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ, підприємств, організацій та представників ЗМІ .

     На розгляд сесії було внесено 19 питань, зокрема: про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік; про звіт щодо виконання Програми заходів з організації роботи Сарненського районного громадського формування з охорони громадського порядку «Районна Варта» та забезпечення громадського порядку на території Сарненського району на 2010-2015 роки; про районну програму «Цукровий діабет» на 2017 рік; про районний бюджет на 2017 рік.

     На початку сесії депутати районної ради погодили пакетним одноголосним голосуванням 14 питань порядку денного, адже напередодні усі вони детально були вивчені на засіданнях постійних комісій районної ради.

     Голова райдержадміністрації в ході пленарного засідання проінформував усіх присутніх про те, що районний бюджет 2017 року має соціальне спрямування, яке направлене на збереження соціальної інфраструктури району.

     Ярослав Володимирович повідомив про надання субвенції з міського бюджету для утримання галузі дошкільної освіти і культури сільських селищних, міської рад та для виплат заробітної плати працівникам державних установ району.

     Також, в районному бюджеті 2017 року передбачено забезпечення Сарненської центральної районної лікарні медикаментами для надання первинної медичної допомоги хворим. Передбачено фонд заробітної плати працівникам, які надають вторинну медичну допомогу (лікарні) - на 9,5 місяців та працівникам установ, які надають первинну медичну допомогу (центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги) - на 12 місяців наступного року.

     Крім того, керівник району зауважив сподівання на те, що Клесівська територіальна об’єднана громада прийме виважене рішення щодо участі у частковому фінансуванні закладів охорони здоров’я району, так як бюджет цієї ради має перевиконання на 460% та відповідні достатні джерела фінансування.

     Після обговорення питання «Про районний бюджет на 2017 рік», депутатами районної ради одноголосно було прийнято рішення з даного питання.

     На завершення сесії Руслан Серпенінов подякував депутатам районної ради за плідну та конструктивну працю у 2016 році. Адже, завдяки розумінню та підтримці депутатів, у поточному році в Сарненському районі було відкрито дошкільний навчальний заклад у селі Ремчиці, розпочато будівництво спортивного комплексу та найближчим часом відбудеться відкриття другої черги загальноосвітнього навчального закладу в селі Тинне.