Також дивіться новини на facebook.com

В.о. Президента О. Турчинов закликає всі церкви і конфесії провести спільну молитву за Україну

     В.о. Президента України, Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов закликає всі церкви і конфесії напередодні президентських виборів, у так званий «день тиші» 24 травня, провести спільну молитву за Україну.
     Під час зустрічі у четвер з членами Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій О.Турчинов висловив їм вдячність «за виховну роботу, за пастирське слово, за намагання докласти усіх зусиль до забезпечення миру в Україні». «Саме духовність повинна забезпечити наш розвиток, - зазначив керівник Парламенту. - Духовна людина ніколи не знищуватиме власну державу».

     На переконання керівника Парламенту, є дуже важливим, аби «всі церкви, всі конфесії об’єдналися у спільній молитві до Бога, щоб він благословив Україну, щоб в нашій державі був мир, спокій, злагода, щоб українці зробили свій важливий і правильний вибір».
     Під час зустрічі представники українських конфесій висловили глибоке занепокоєння проявами сепаратизму та засудили їх, виступивши за цілісність України в її міжнародно-визнаних кордонах. Також глави церков і релігійних організацій засудили провокації та штучні намагання зірвати виборчий процес.
     Члени Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій підтримали пропозицію щодо проведення напередодні дня виборів спільної молитви за Україну. Цей захід, на їх думку, засвідчив би єдність і консолідовану позицію всіх Церков і релігійних організацій нашої країни щодо прагнення до миру і злагоди у суспільстві, непорушності кордонів і цілісності держави, прозорих, чесних демократичних виборів.
     Спільна молитва за Україну розпочнеться у суботу, 24-го травня, о 13-й годині у Софії Київський, а також у храмах всіх конфесій. Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування