Також дивіться новини на facebook.com

«Олімп» – володар кубку району з волейболу

     Завершилися змагання за кубок Сарненського району з волейболу. Поборотися за головний трофей подали заявку 16 команд району. За географічним принципом команди були поділені на чотири групи, з яких по дві найкращі команди виходили у півфінал, з них переможці пар – у фінал.

     У степанському кущі «Нива» (Велике Вербче), перемігши почергово  волейболістів з Короста, Кричильська та Малого Вербчого, вийшли до півфіналу з першого місця. Другу перепустку несподівано отримала маловербченська команда «Верес», яка завдала поразки степанцям 2–1 та коростчанам 2–0. З люхчанської групи до півфіналу потрапили господарі та міський клуб «Олімп», залишивши за бортом змагань спортсменів зі Стрільська та юнаків комплексної ДЮСШ «Колос». У спортивній залі Зносицької ЗОШ І-ІІІ ст. кращими командами стали тинненський «Случ» та команда господарів «Маяк». В сарненській групі сильнішими виявилися студенти Сарненського педагогічного коледжу та «Лісовик».
     Півфінальні ігри складалися з однієї гри п’яти партій. Всі чотири пари закінчилися з однаковими рахунками по партіях 3–0. В першій грі тинненська команда «Случ» перемогла «Педколедж», великовербченська «Нива» завдала поразки люхчанському «Спартаку», сарненський «Лісовик» здолав зносицького «Маяка», а «Олімп» не залишив шансів маловербченському «Вересу».
     У першій грі фіналу, проявивши характер та волю до перемоги, тинненський «Случ» переміг «Лісовика» 2–1, а «Олімповці», виклавшись на повну силу, дотиснули лише в третій партії «Ниву» з рахунком 28–26! У вирішальній грі міські волейболісти на досвіді завдали поразки виснаженим тинянам 2–0 та після чотирьохрічної перерви знову зійшли на олімп.
     Безпосередньо після гри відбулося нагородження переможця та призерів ХІ чемпіонату району. З вітальним словом до волейбольних дружин звернувся перший заступник голови райдержадміністрації Ярослав Яковчук. Привітавши всіх команд із успішним завершенням чемпіонату та кубку з волейболу, він  побажав всім міцного здоров’я, наполегливості, наснаги та подальших перемог. Разом з головою районної федерації волейболу Олександром Бурячинським вони подякували учасникам за хороші і видовищні ігри.
     Крім того було відзначено грамотами та призами кращих гравців сезону по номінаціях. Кращим молодим гравцем визначено Горбатюка Миколу з тинненського «Случа», кращим розігруючим став Бойко Тарас з сарненського «Лісовика», з команди «Олімп» м. Сарни кращим захисником став Завгородній Михайло, Панчук Олександр став кращим гравцем, а кращим нападаючим – Гольонко Андрій. Кращим тренером визначено Гольонка Василя («Нива» з Великого Вербчого), а кращими суддями – Олега Зіневича, Петра Антончика та Володимира Козловського.

 
Начальник відділу у справах
молоді і спорту РДА
Віктор Михайлицький 


Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування