Також дивіться новини на facebook.com

Ювілейний звіт колективу «Журавка» відбувся в м. Сарни

     16 травня в районному будинку культури відбувся звітний концерт зразкового аматорського хореографічного колективу «Журавка» Сарненського міського будинку культури «Залізничник». Привітати ювілярів зі святом прийшли голова райдержадміністрації Сергій Євтушок та в. о. міського голови Світлана Усик.

     Розпочався концерт з інтерв’ю керівника та засновника колективу Сергія Галушка, який розповів про заснування та здобутки сарненської «Журавки», у репертуарі якої десятки сучасних та народних танців. За 15 років Сергій Григорович спільно з однодумцями виховали не одне покоління обдарованих юнаків і дівчат. Він прищепив їм не лише естетичні смаки, любов до хореографічного мистецтва, а дав можливість вихованцям обрати для себе майбутню професію. Кожна концертна програма юних артистів складається з яскравих хореографічних постановок і композицій.
     В рамках заходу український режисер, заслужений діяч мистецтв України, член Творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистетцтва України» Євген Ваврик привітав Сергія Галушка та вручив почесне звання «Заслуженого діяча естрадного мистецтва України».
     Працю та старання вихованців ансамблю оцінив голова Сарненської райдержадміністрації Сергій Євтушок. Він побажав всім міцного здоров’я, добробуту, успіхів, подальших звершень на благо розквіту української культури та піднесення її міжнародного престижу та презентував ансамблю подарунок – сучасний стіл для настільного тенісу.
     Також для стимулу роботи колективу міська рада виділила «журавлятам» 10 тисяч гривень на пошиття сценічних костюмів, а начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Наталія Чорна нагородила учнів хореографічної школи почесними грамотами.
     До уваги глядачів було представлено близько 30 сценічних композицій,  поєднані у три різножанрові блоки. Учасники дійства подарували присутнім незабутні враження, захоплюючі емоції та відмінний настрій.

        
  


Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування