Також дивіться новини на facebook.com

Питання бурштину – на порядку денному районної ради

     13 травня голова райдержадміністрації Сергій Євтушок взяв участь у пленарному засіданні позачергової тридцять другої сесії районної ради, під час якого було розглянуте питання «Про звернення депутатів Сарненської районної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо невідкладного прийняття Закону України «Про бурштин».
     Доповідав з єдиного питання порядку денного керівник депутатської фракції ВО «Батьківщина» Микола Костецький. А співдоповідачі – керівники Сарненського РВ УМВС України в Рівненській області Павло Шкодич, Сарненського міжрайонного відділу управління Служби безпеки України Мирослав Палагунич, в.о. прокурора Сарненського району Павло Шкода – відповіли на уточнюючі запитання депутатів з приводу подій, що відбулися 9 травня цього року в Сарненському районі поблизу села Олексіївка в урочищі Гальбин.

     Впродовж тривалого обговорення даної події та ситуації з видобутком бурштину вцілому свої думки з цього приводу висловив і голова райдержадміністрації Сергій Євтушок. Зокрема, він зазначив, що «не зважаючи на те, що мешканці Сарненщини порушують закон, видобуваючи бурштин, ми маємо їх захистити та охороняти від випадків, коли виникає небезпека їхньому життю».
     Про роботу слідчих органів з порушеного питання доповів начальник управління громадської безпеки УМВС України в Рівненській області, полковник міліції Олексій Лозян.
     Депутати районної ради та голови територіальних громад району були одностайними щодо невідкладного прийняття закону про видобуток бурштину. Тому на засіданні сесії ухвалили текст звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, народних депутатів від Рівненської області з вимогою впродовж місяця прийняти Закон України «Про бурштин».
     А до прийняття законодавчого акту, задля забезпечення стабільної ситуації в регіоні, вирішили посилити патрулювання на проблемних територіях та залучити до нього представників районних формувань з хорони громадського порядку. Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування