Також дивіться новини на facebook.com

Ціни на продукти харчування суворо контролюються державою

     Мова йде про торгівельну надбавку до оптових цін виробника на хліб не вище 8 відсотків. На борошно, макаронні вироби, крупи, цукор, яловичину, свинину, м’ясо птиці, ковбасні вироби варені, молоко, сир, сметану, масло вершкове, олію соняшникову, яйця курячі – 15 відсотків. Це без урахування витрат на їх транспортування.
     Ціни регламентуються відповідно до діючих нормативних актів Кабінету Міністрів України.
А це дає змогу відслідкувати ціну продовольчого товару та розмір торговельної (постачальницько-збутової) надбавки на шляху від виробника (оптового постачальника) до кінцевого реалізатора (роздрібна торговельна мережа) або споживача (підприємство харчової промисловості).


     Крім того, відповідно до вимог уряду суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність з виробництва та/або реалізації основних продуктів харчування, зобов’язані попередньо задекларувати зміни оптово-відпускних цін на такі продукти, у випадку, якщо загальне зростання ціни перевищує 1 відсоток протягом місяця. За порушення у ціновій сфері передбачена адмінвідповідальність.
     Контроль за правильністю формування, встановлення та застосування цін на основні продукти харчування здійснюється Державною інспекцією України з контролю за цінами. Адреса рівненського підрозділу вул. Кавказька,5, тел. 0362 633302.

   

 
    


Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування