Також дивіться новини на facebook.com

Відбулося засідання робочої групи щодо питань, пов’язаних з будівництвом ПЛ 750 кВ Рівненська АЕС-Київська на території району

     14 травня в райдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань викупу або примусового відчуження земельних ділянок, які перебувають у власності фізичних або юридичних осіб, для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності, пов’язаних з будівництвом ПЛ 750 кВ Рівненська АЕС-Київська на території Сарненського району Рівненської області. В засіданні взяли участь: голова райдержадміністрації Сергій Євтушок, заступник голови райдержадміністрації Руслан Серпенінов,  члени робочої групи та голови сільських рад, на території яких буде проводитись викуп земельних ділянок.

     В рамках засідання було розглянуто питання про виконання Протоколу №03/14-ЕП спільної наради з питань використання заходів щодо викупу або примусового відчуження земельних ділянок, які перебувають у власності фізичних або юридичних осіб, для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності та подальшого їх надання (передачі) у постійне користування ДП «НЕК «Укренерго» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування ПЛ 750 кВ Рівненська АЕС –Київська на території Рівненської області.
     Заступник начальника управління капітального будівництва НЕК «Укренерго» Іван Шевчук пояснив, що на сьогоднішній день даний проект знаходиться на стадії реалізації. Будівництво проводиться на земельних ділянках державної власності та на земельних ділянках фізичних осіб, які надали письмову згоду. Дане питання знаходиться на контролі Кабінету Міністрів України. Також він наголосив, що необхідно перейти до конкретних дій та викупити земельні ділянки.
     Заступник голови райдержадміністрації Руслан Серпенінов повідомив, що для ефективної роботи робочої групи необхідно скласти та затвердити календарний план, в якому вказати відповідальних осіб та орієнтовні терміни виконання тих чи інших завдань, які пов’язані з викупом чи примусовим відчуженням земельних ділянок.
     Також заслухали сільських голів, які озвучили проблеми, що виникли на територіях рад, але погодилися сприяти райдержадміністрації, у межах повноважень, у процесі викупу земельних ділянок на підвідомчих територіях.

    


Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування