Також дивіться новини на facebook.com

До уваги виборців!

   В Україні починаючи з 25 лютого 2014 року офіційно стартувала президентська виборча кампанія. Згідно з постановою Верховної Ради України від 22 лютого 2014 року № 757-VII позачергові вибори глави держави мають відбутися 25 травня 2014 року. Другий тур, якщо в ньому буде потреба, фінішує ще через три тижні – 15 червня.
   14 квітня створено окружну виборчу комісію територіального виборчого округу № 158 з центром в м.Сарни. Також, в Сарненському районі буде працювати 80 виборчих дільниць. З 9 травня на кожній виборчій дільниці будуть знаходитись попередні списки виборців. До 12 травня включно кожен виборець має отримати іменне запрошення на вибори з зазначенням місця і часу голосування. Виборцям, які постійно нездатні самостійно пересуватись, буде повідомлено про можливість проголосувати за місцем перебування.
   Тим виборцям, які не здатні самостійно пересуватися, але в списках у них немає відмітки «НСП», рішенням дільничної виборчої комісії на підставі їх заяви та довідки медичної установи про стан здоров’я надається можливість проголосувати за місцем перебування. Така заява разом із довідкою повинна бути надіслана поштою або передана іншими особами дільничній виборчій комісії до 20 години 23 травня. У разі бажання виборця з відміткою «НСП» голосувати у приміщенні виборчої дільниці, він письмово або особисто повідомляє виборчу комісію до 12 години 24 травня.
  Якщо Ви не отримали запрошення або в ньому містяться помилки у Ваших персональних даних, то необхідно звернутись до дільничної виборчої комісії або у відділ ведення Державного реєстру виборців Сарненської райдержадміністрації та написати заяву про уточнення попереднього списку виборців. Звертаємо увагу виборців що звернутись необхідно особисто, маючи при собі паспорт громадянина України, а якщо особа нездатна пересуватись самостійно, вона може письмово уповноважити на таке звернення іншу особу. Заяви про уточнення попереднього списку виборців приймаються до до 19 травня 2014 року включно.
   Уточнення даних реєстру по телефону не проводиться.
   В даний час проводиться активна робота з уточнення відомостей для складання списків виборців, яка завершиться за 5 днів до дня голосування. Після цього внести зміни до списку виборців можна буде лише за рішенням суду, але не пізніше, ніж за добу до дня виборів.
   Припускаючи, що активність виборців у цьому році буде дуже високою, рекомендуємо громадянам не чекати масового напливу виборців на дільниці, а провести звірку раніше – у відділі ведення Держреєстру, що знаходиться в приміщенні райдержадміністрації на другому поверсі. При собі необхідно мати паспорт громадянина України.
  Особливо актуальна ця рекомендація для громадян, у яких проблеми з внесенням до списків виборців були на попередніх виборах. Також перевірити інформацію про своє включення до Державного реєстру виборців можливо не виходячи з оселі за допомогою мережі Інтернет. Для цього потрібно зайти на офіційний сайт Державного реєстру виборців (www.drv.gov.ua) та скористатись програмним ресурсом «Особистий кабінет виборця».

   Постановою Центральної виборчої комісії № 893 від 13 вересня 2012 року встановлено порядок тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси. Кожен виборець, який в день позачергових виборів Президента України 25 травня 2014 року буде знаходитись поза межами населеного пункту, в якому зареєстроване його місце проживання, і не зможе проголосувати на тій виборчій дільниці, до якої відноситься його виборча адреса, може тимчасово змінити своє місце голосування без зміни виборчої адреси.
Для цього необхідно звернутись з відповідною заявою до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або за місцем, де буде перебувати (проживати) виборець у день виборів. При собі потрібно мати паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України) та документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування (довідка з місця роботи, довідка сільської чи міської ради про місце проживання, договір про право власності на житло тощо). Без таких документів виборцю буде відмовлено у задоволенні заяви.
   Для виборців, виборча адреса яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя і які у даний час проживають на території району, досить пред’явити тільки паспорт.
Члени виборчих комісій, які в день виборів будуть працювати на виборчій дільниці, до якої їх виборча адреса не відноситься, подають заяву про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси, до неї додають копію посвідчення чинного члена ДВК (пред’являється оригінал) або копію рішення про утворення/зміни в складі ДВК.
Заяви приймаються відділом ведення Державного реєстру виборців до 19 травня 2014 року включно.
Заява розглядається відділом ведення Державного реєстру виборців невідкладно, виборцю видається посвідчення про тимчасову зміну місця голосування встановленої форми, яке потрібно пред’явити членам дільничної виборчої комісії при отриманні виборчого бюлетеня.
Тимчасова зміна місця голосування забезпечує включення виборця до списку виборців тільки на одній виборчій дільниці.
Якщо виборець отримав таке посвідчення, а потім передумав змінювати місце голосування і вирішив голосувати за своєю виборчою адресою, необхідно повернути посвідчення у той відділ ведення Реєстру, який його видав. Інакше його не буде у списках виборців за попередньою адресою.

  25 травня 2014 у день виборів голосування проходитиме з 8.00 до 20.00.

  Щоб не залишитися осторонь виборів потрібно зовсім небагато — перевірити себе і своїх близьких у списках виборців. І не забудьте прийти проголосувати. Результат виборів залежить лише від Вас!
Адреса відділу ведення Державного реєстру виборців Сарненської райдержадміністрації:
м.Сарни, вул.Демократична 51, приміщення райдержадміністрації (другий поверх). Телефон для довідок: 3-46-44 (ми працюємо з 9.00 до 18.00, у вихідні дні 26, 27 квітня та 1,2,3,4,9,10,11,17,18,24 травня з 9.00 до 13.00, перерва на обід з 13.00 до 13.45. ).

Відділ ведення Державного реєстру виборців
апарату Сарненської райдержадміністраціїДодати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування