Також дивіться новини на facebook.com

Діяльність влади спрямована на забезпечення розвитку регіонів - Василь Берташ

     Діяльність керівників місцевих органів влади спрямована на забезпечення розвитку регіонів та добробуту населення. Про це під час засідання Ради регіонів заявив голова Рівненської обласної державної адміністрації Василь Берташ.
     «Одне з пріоритетних завдань регіональної влади - забезпечити розвиток області та добробут населення, щоб люди відчули, що їхнє село, селище, місто мають перспективу, а вони потрібні своїй державі», - сказав він.
     Для цього, зазначив В.Берташ, в області реалізується стратегія економічного та соціального розвитку регіону на період до 2015 року. Так, останнім часом було введено в дію 14 нових та реконструйованих шкіл, більше 100 дошкільних навчальних закладів, низку інших важливих соціальних об’єктів, серед яких спорткомплекс, медичні заклади. «На Рівненщині найвища народжуваність, але ж для нас це й приємні проблеми... Першочергова увага приділяється розвитку інфраструктури та сільських населених пунктів», - зазначив він.

     Крім того, зауважив голова Рівненської ОДА, було проведено ремонт та реконструкцію сільських вулиць і комунальних доріг.
     «Даною програмою охоплені всі села області. Це дозволило забезпечити належний проїзд по вулицям сіл», - констатував він.
     За словами Василя Берташа, місцева влада у своїй діяльності також керується принципом державно-приватного партнерства.
     Він повідомив, що в області впроваджується програма щодо забезпечення максимальної енергетичної незалежності.
     «Всі новозбудовані об’єкти соціальної сфери передбачають використання місцевих альтернативних видів палива: щепи, пелетів, дров, торфобрикетів», - зазначив В.Берташ.
     «Хочу запевнити, що завдання Президента у сфері економіки будуть виконані, а його соціальні ініціативи реалізовані. Цьому сприяє належна співпраця органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Рівненщини, налагоджені з бізнесом регіону партнерські взаємовідносини, а також підтримка центральних органів влади», - резюмував В.Берташ.