Сарненська районна державна адміністрація
Рівненська область

Уряд Словаччини надасть українцям стипендії на наступний навчальний рік

Дата: 27.04.2022 11:35

????Уряд Словаччини надасть українцям стипендії на наступний навчальний рік

????Така ініціатива стала можливою завдяки Програмі співпраці між МОН і Міністерством освіти Словацької Республіки.

Перелік квот:

• 15 стипендій на навчання за освітнім рівнем бакалавр або магістр (термін навчання від 1 до 10 місяців);

• 6 стипендій для студентів 5 курсу Ужгородського національного університету кафедри словацької філології (до 5 місяців);

• 15 стипендій для аспірантів (навчання або виконання науково-дослідних робіт) і викладачів ЗВО (викладання лекцій або виконання науково-дослідницьких робіт) терміном від 1 до 10 місяців;

• 10 стипендій на навчання у літній школі з вивчення словацької мови та культури у серпні 2022 року.

Детальна інформація та перелік необхідних документів на сайті Міністерства освіти, науки досліджень та спорту Словацької Республіки за посиланням https://www.minedu.sk/bilateral-scholarships-for-20222023/.

Для участі в конкурсі кандидатам необхідно надіслати документи на електронну адресу scholarshipsmon@gmail.com та на поштову адресу Міністерства освіти і науки України (пр.Перемоги, 10, м. Київ, 01135, зазначивши в темі листа/на конверті «Стипендії на навчання в Словацькій Республіці 2022»).

МОН прийматиме заявки до 9 травня 2022 року.

Варто зауважити, що Словацька Республіка – одна з перших країн, яка підтримала Україну, а саме: припинила всі освітньо-наукові проєкти з рф і рб та збільшила кількість стипендійних можливостей для українських студентів та викладачів.