Також дивіться новини на facebook.com

Reply to comment

На Сарненщині вшанували пам'ять загиблого воїна АТО - Степана Криворученка

     05 лютого біля Сарненської ЗОШ I-IIIст. №4 вшанували пам'ять загиблого воїна АТО, бійця батальйону спеціального призначення "Азов" - Криворученка Степана Гавриловича.

     Участь у заході взяли голова Сарненської райдержадміністрації Олександр Кохан, перший заступник міського голови Іван Назарець та голова районної ради Ярослав Яковчук.

     В рамках заходу відбулося покладання квітів, до меморіальної дошки, що встановлена на фасаді ЗОШ I-IIIст. №4, в якій навчався Степан Криворученко та на будинку № 60 по вулиці Широкій, де він проживав. Присутні вшанували пам’ять про героя хвилиною мовчання. 

     Довідка. Загинув Степан Криворученко 5 лютого 2015 року під час зіткнення із ворожою диверсійною групою, потрапивши в засідку. На жаль, бійці натрапили на розтяжку. Більшість осколків Уж прийняв на себе, тим самим подарувавши життя своїм побратимам. До останнього подиху він боровся за рідну землю та віддав за неї життя.

     Степана Криворученка поховали у м. Бориспіль. Там же у місцевому музеї зберігаються речі азовця, його світлина та прапор, на якому розписались побратими бійця. На честь Ужа в Борисполі була названа одна з вулиць, а на його Батьківщині, у Сарнах, відкрили дві меморіальні дошки – на будинку, де Степан проживав, та фасаді школи, де він навчався. Відповідно до закону про декомунізацію на честь друга Ужа на тимчасово окупованій території Донецької області було перейменоване село Ленінське, яке тепер носить назву Ужівка.

     Указом Президента України «за мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» Степан Криворученко нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).Reply

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування