Також дивіться новини на facebook.com

Reply to comment

В районі відбулася Спартакіада серед допризовної молоді

     Сьогодні у військовій частині А-0153 в  м. Сарни відбулося урочисте відкриття військово-патріотичної Спартакіади серед учнів 10-11 класів загальноосвітніх закладів району, яка приурочена до Дня захисника України. Участь у відкритті Спартакіади взяли виконуючий обов’язки голови  райдержадміністрації Іван Назарець, заступник голови районної ради Микола Костецький, керуючий справами міськвиконкому Віктор Бахно, командир військової частини А-0153 Олександр Сварицевич,  військовослужбовці, представники засобів масової інформації.

     Метою  змагань є  виховання в учнівської молоді патріотичних почуттів, любові до рідної землі,  дружби та взаємоповаги  один до одного та наслідування найкращих прикладів мужності й звитяги борців за свободу і незалежність України. 
     З вітальним словом до учасників змагань звернувся виконуючий обов’язки голови  райдержадміністрації Іван Назарець та зазначив:«Захисниками нашої держави є ті,  для кого поняття честь, гідність, сила, витримка і відповідальність -  не просто слова. І  правильно, що Спартакіаду сьогодні ми проводимо на базі нашої військової частини. Тут матимуть змогу поспілкуватись ті, хто готується стати на захист своєї країни, і ті, хто вже має в цьому досвід, хто на сході країни захищав свободу і незалежність, знає що таке війна».
     Іван Назарець привітав усіх присутніх із відкриттям Спартакіади та прийдешнім Днем Захисника України та побажав усім міцного здоров’я, витривалості та мужності. Reply

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування