Також дивіться новини на facebook.com

Reply to comment

На Сарненщині відбувся благодійний марафон «Врятуй дитині життя»

     Нещодавно в Сарненському районному будинку культури відбувся благодійний марафон «Врятуй дитині життя». Ця подія завершила цикл заходів в рамках проведення районної благодійної акції зі збору коштів на лікування тяжкохворих дітей на території району. Зі словами підтримки такої благородної справи виступили народний депутат України Микола Кучерук, голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук, заступник голови районної ради Валентин Цупріян, заступник міського голови Світлана Усик, представники духовенства, керівники підприємств, установ, організацій, представники освітньої галузі та галузі культури, політичні та громадські діячі, представники засобів масової інформації.
     Голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук наголосив на важливості допомоги дітям у скрутний час на основі добровільності та безкорисливості. Він від щирого серця подякував усім небайдужим жителям Сарненщини, які зробили свій вклад у добру справу та побажав і дітям, і дорослим, міцного здоров’я.
 


     В рамках марафону було організовано виставку-продаж дитячих робіт декоративно-ужиткового мистецтва, виготовлених обдарованими вихованцями навчальних і позашкільних закладів району. Виручені кошти за них, як і самі вироби, стали дитячим внеском у благодійну справу. Не менш цікавими та захоплюючими були виступи учасників дитячої художньої самодіяльності. Переможці фестивалів і конкурсів вокального, музичного й хореографічного жанрів щиро бажали, аби їхня виконавська майстерність додала оптимізму на видужання всім їхнім одноліткам, які сьогодні хворіють.
     За підсумками проведення благодійної акції було зібрано 62 тис. 870 грн., що стануть певною підтримкою для тих, хто її найбільше потребує. Щиро вдячні всім, хто долучився до акції, виявив співчуття, з доброї волі простягнув руку порятунку тяжкохворим дітям.

   Reply

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування