Також дивіться новини на facebook.com

Щоденник: Адміністратор

Інформуємо

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!


           З метою запобігання можливого поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, на виконання розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 12.03.2020 №162, заходів з ефективної протидії поширенню коронавірусної інфекції  особистий прийом громадян у Сарненській районній державній адміністрації тимчасово припинено.

               Відповідно до Закону України "Про звернення громадян" у Вас є можливість подати звернення не тільки особисто під час прийому, а й шляхом направлення письмового звернення поштою на адресу Сарненської райдержадміністрації: 34500, м.Сарни, вул. Демократична, 51 або надіславши електронне звернення за адресою [email protected], а також звернутися усно за допомогою засобів телефонного зв’язку за номерами: (03655) 3-52-83 або (03655) 3-57-77.


Сарненщина COVID-19: важливе станом на 02 листопада 2021 року

Станом на 02 листопада 2021 року на Сарненщині виявлено 83 нові випадки захворювання на COVID-19, з них:
14 - м. Сарни;
5 - м. Дубровиця;
1 - с. Ясинець;
1 - с. Колки;
2 - с. Берестя;
1 - с. Рудня;
1 - с. Партизанське;
1 - с. Висоцьк;
1 - с. Кураш;
1 - с. Крупове;
1 - с. Селець;
18 - смт Рокитне;
3 - с. Осницьк;
5 - смт Томашгород;
5 - с. Масевичі;
2 - с. Карпилівка;
1 - с. Дерть;
1 - с. Сновидовичі;
1 - с. Старе Село;
1 - с. Хміль;
1 - с. Блажове;
1 - с. Лісове;
1 - с. Остки;
5 - с. Городець;
2 - смт Клесів;
2 - с. Кам'яне-Случанське;
1 - с. Мале Вербче;
1 - с. Орлівка;
1 - с. Люхча;
1 - с. Яринівка;
1 - с. Немовичі.
Всього на території Сарненського району зареєстровано 12794 випадки захворювання на COVID-19.
Через ускладнення, викликані коронавірусом, 254 випадки летальних.
Нажаль, за минулу добу померли 75-річний житель м. Сарни, 84-річна жителька смт Степань, 71-річний житель с. Камяне, 76-річна жителька смт Рокитне, 67-річна жителька с. Сновидовичі Сарненського району.
Подолали COVID-19 - 10944 особи.
Нагадуємо, що на Сарненщині триває 5-й етап вакцинації населення проти COVID-19.
Щеплення проводять усім бажаючим віком від 18 років.
Наразі, у місті Сарни відкрито Центр масової вакцинації населення від СОVID-19, який розташований за адресою: м. Сарни, вул. Ярослава Мудрого, 1 на базі спорткомплексу «Сарни-Арена» та працює щоденно з 9-ї до 17-ї години.
Також у будні дні вакцинуватися можна звернувшись у пункти щеплень при центрах первинної медико-санітарної допомоги за місцем проживання.Сарненський РВ філії ДУ «Центр пробації» у Рівненській обл. запрошує усіх небайдужих громадян до співробітництва у якості волон.

Сарненський районний відділ філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області запрошує усіх небайдужих громадян до співробітництва у якості волонтерів пробації.
Волонтер — особа, яка є посередником між інспектором та клієнтом, що здійснює різні функції, пов'язані зі спілкуванням: побутові, культурні і т.д. Діяльність волонтерів пробації здійснюється відповідно до Закону України «Про волонтерську діяльність» з урахуванням особливостей, визначених Кримінально-виконавчим кодексом України, Законом України «Про пробацію» та нормативно-правовими актами, що регулюють організацію пробації.
Вимоги до охочих бути волонтером досить прості: вік від 18 років, бажання працювати на позитивний результат, стресостійкість, добре розвинені комунікативні навички, моральноетичні, ділові якості; прагнення допомагати іншим у вирішенні соціальних питань.
Волонтерська діяльність в пробації – це велика соціальна відповідальність та певний ризик, тому до здійснення волонтерства можуть бути допущені виключно громадяни, які це усвідомлюють та мають навички вирішення конфліктних та складних ситуацій. Кандидати у волонтери мають пройти відбір та навчання.
Просимо врахувати, що в сучасних умовах уповноважені органи пробації не наділяються ресурсами для забезпечення роботи волонтерів та компенсації їх витрат. Так само відсутні й програми компенсації шкоди, що може бути спричинена при виконанні волонтерської діяльності.
З урахуванням викладеного, запрошуємо всіх бажаючих для співпраці з уповноваженим органом пробації в якості волонтерів. Для отримання більш детальної інформації пропонуємо звертатися за такими контактами:місто Сарни вул. Просвіти 6А Сарненський районний відділ з питань пробації.
Сподіваємось, що спільними зусиллями ми зможемо забезпечити максимальну безпеку суспільства.Відзавтра до перевезень на Сарненщині допускатимуть лише вакцинованих пасажирів

Таким є рішення комісії з питань ТЕБ та НС Сарненського району.
Нові правила діятимуть вже з вівторка, 2 листопада, і триватимуть під час усього періоду «червоної» зони карантину.
Так, в межах Сарненського району в пасажирський транспорт допускатимуть лише вакцинованих або людей із негативним ПЛР-тестом. Діятиме заборона на регулярних і нерегулярних обласних перевезеннях.
Заборона не поширюватиметься на перевезення:
-осіб, які не досягли 18 років;
-легковими автомобілями, кількість пасажирів, включаючи водія, в яких не більше п’яти осіб без урахування дітей віком до 14 років;
-службовим чи орендованим транспортом підприємств за маршрутами руху, погодженим із патрульною поліцією;
-за наявності в учасників перевезень негативного результату тесту на COVID-19 або «ковід»-сертифіката із повним курсом вакцинації.На Сарненщині ліквідовують торф’яну пожежу площею понад 2 га

Неподалік мікрорайону Дослідна Станція у місті Сарни загорівся торф. На місці події другу добу поспіль працюють рятувальники.
Голова Сарненської райдержадміністрації Олександр Кохан здійснив виїзд на місце події та оглянув масштаби пожежі.
У ході візиту Олександр Кохан обговорив з рятувальними необхідність залучення додаткового ресурсу для виконання заходів з локалізації торф’яної пожежі.
«Дуже прикро усвідомлювати, що причиною загоряння понад 2 га торфу стала звичайна людська недбалість. Адже, звичайні рибалки розпалювали багаття поблизу водойми.
Наразі над ліквідацією пожежі працюють 1 одиниця спецтехніки, 2 помпи та 8 осіб особового складу ДПРЗ -5 ГУ ДСНС України в Рівненській області, проте, задіяних сил не вистачає», - зазначив Олександр Кохан.
Відтак, після огляду місця пожежі голова Сарненської райдержадміністрації провів позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС.
«Торф'яні пожежі суттєво відрізняються від решти пожеж. Складність їх гасіння полягає у тому, що горіння проникає у більш глибокі шари торфу. При підземних пожежах, вогню на поверхні ґрунту немає, лише інколи він пробивається з-під землі, але скоро зникає. Проте, разом із тим, виділяється дим, який стелиться поверхнею. Цей дим надзвичайно шкідливий для жителів. До ліквідації таких пожеж необхідно залучити більшу кількість вогнеборців, пального та спецтехніки», - звернувся до членів Комісії начальник Сарненського районного управління ГУ ДСНС в Рівненській області Сергій Мосійчук.
За результатами обговорення Комісією прийняті відповідні рішення .Посилення співпраці з органами пробації обговорили у Сарненській райдержадміністрації

У Сарненській райдержадміністрації відбулася робоча зустріч керівництва Сарненської РДА із заступником начальника Сарненського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області підполковником внутрішньої служби Анатолієм Комаром.
Метою зустрічі стало узгодження діяльності райдержадміністрації та служби пробації.
У ході зустрічі присутні обговорили основні аспекти роботи служби пробації та алгоритм співпраці з органами виконавчої влади Сарненського району для підвищення безпеки суспільства.
Представники служби пробації окрему увагу акцентували на волонтерській діяльності в пробації, а саме необхідність посилення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед жителів району.
Підполковник внутрішньої служби Анатолій Комар зазначив переваги впровадження пробації в Україні. Зокрема, пробація – це:
-забезпечення безпеки суспільства (громади) шляхом запобігання вчиненню правопорушень;
-надання суду інформації, що характеризує обвинувачену особу для прийняття справедливого рішення (складення досудової доповіді);
-організація виконання покарань, не пов’язаних з позбавленням волі;
-пробаційний нагляд: контроль за особою, яка вчинила правопорушення, а також допомога, спрямована на підтримку такої особи в суспільстві (консультації, мотивування до змін, сприяння у вирішенні проблемних питань);
-допомога особі, яка готується до звільнення з місць позбавлення волі, в адаптації до життя в суспільстві.
-По завершенню зустрічі було досягнуто домовленостей подальшої співпраці Сарненського районного відділу та Сарненської районної державної адміністрації.Відбулося чергове засідання спостережної комісії при Сарненській РДА

 29 жовтня 2021 року у Сарненській районній державній адміністрації відбулося засідання спостережної комісії під керівництвом голови комісії – першого заступника голови райдержадміністрації Людмили Мариніної, за участі членів комісії та представників Державної установи «Катеринівська виправна колонія (№46)», Сарненського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області.

В ході засідання було розглянуто питання щодо умовно-дострокового звільнення 10 засуджених осіб та умовно-дострокового звільнення від подальшого відбування покарання засудженого.
За результатами розгляду прийняті відповідні рішення комісії.У День вигнання з України нацистських загарбників на Сарненщині вшанували пам’ять героїв

Сьогодні, відзначається 77-ма річниця вигнання нацистських окупантів з України. В цей день вшановуюиь тих воїнів, які віддали життя за мирне майбутнє нашої держави.
Заступник голови районної державної адміністрації Любов Мацигон, голова Сарненської районної ради Ярослав Яковчук, голова Сарненської міської ради Руслан Серпенінов та представники правоохоронних органів взяли участь у покладанні квітів до Меморіалу Солдатської Слави.
«Українці ніколи не забудуть про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним. Ми завжди будемо пишатися подвигом борців за свободу Батьківщини», - зазначила Любов Мацигон.
Світлу пам'ять воїнів, величний подвиг яких і сьогодні залишається прикладом патріотизму та вірного служіння Батьківщині учасники заходу вшанували хвилиною мовчання.Питання облаштування державного кордону в межах Сарненського району обговорили на розширеній нараді

28 жовтня 2021 року перший заступник голови районної державної адміністрації Людмила Мариніна провела робочу нараду щодо вирішення питань облаштування державного кордону в межах Сарненщини.
Участь у засіданні взяли заступник голови районної державної адміністрації Любов Мацигон, заступник голови районної державної адміністрації Олександр Гузич, керівники окремих структурних підрозділів районної державної адміністрації, начальники відділів прикордонної служби «Дубровиця» Роман Троц, «Березове» Олександр Стипанов, керівники правоохоронних органів районного рівня, представники державних лісових господарств, рибоохорони, голови місцевих рад, території яких межують з державним кордоном та інші зацікавлені сторони.
Під час зустрічі, присутні учасники наради обговорили питання реалізації державної політики у сфері захисту і облаштування державного кордону, відповідно до доручення РНБО, працювали над розробкою пропозицій щодо впровадження перспективної моделі облаштування державного кордону та розвитку інфраструктури й аналізували відомості щодо визначення форми та права власності земельних ділянок.
Поряд з цим, згідно з порядком денним присутні обговорили основні зміни до постанови КМУ "Про прикордонний режим" та Порядок проведення робіт у прикордонній смузі і прикордонному контрольованому районі.
Нагадаємо, що Постановою Кабінету Міністрів України від 4 серпня 2021 р. №890 внесені зміни до постанови КМУ від 27.07.1998 року «Про прикордонний режим», які регламентують дотримання питання прикордонного режиму у контрольованих прикордонних районах.
Зміни були ініційовані Адміністрацією Держприкордонслужби України з метою ефективного реагування на сучасні загрози на держаному кордоні та у контрольованих прикордонних районах. Також нововведення допоможуть привести нормативно-правові акти Кабінету Міністрів України до вимог постанови Верховної Ради, у зв’язку зі зміною адміністративних територій районів, які безпосередньо прилягають до державного кордону.Районна комісія з питань ТЕБ та НС розглянула питання стану готовності органів управління та сил цивільного захисту до попер

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сарненського району на черговому засіданні 28 жовтня розглянула низку важливих питань.
У засіданні, проведеному під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Людмили Мариніної, взяли участь члени комісії та представники територіальних громад району.
Як зазначила Людмила Мариніна, Комісією прийнято рішення посилити інформаційно-роз'яснювальну роботу серед населення, у тому числі в засобах масової інформації, щодо правил безпечної поведінки під час можливих надзвичайних подій та аварій в умовах осінньо-зимового періоду. Також, органам місцевого самоврядування - визначити приміщення, які можливо пристосувати під пункти обігріву та створити необхідний запас твердого палива, продуктів харчування, майна на випадок їх розгортання при погіршенні погодних умов.
Також на засіданні розглянуто питання про стан створення та функціонування підрозділів добровільної пожежної охорони на території Сарненського району.
«Належне утримання та функціонування підрозділів місцевої та добровільної пожежної охорони має велике значення для успішного гасіння пожеж у сільській місцевості, оскільки це дає змогу значно зменшити час прибуття на місце пожежі пожежного підрозділу. В таких випадках пожежа дуже часто не встигає розповсюдитися на значну площу і може бути ліквідована на початковому етапі, що значно зменшує матеріальні збитки, нанесені вогнем, та запобігає загибелі або травмуванню людей», - зазначив начальник районного управління ГУ ДСНС України в Рівненській області Сергій Мосійчук.
Відтак, за результатами обговорення питання Комісія вирішила доручити органам місцевого самоврядування розробити та затвердити Програми щодо створення підрозділів добровільної пожежної охорони у період 2022-2024 роки на підвідомчих адміністративно-територіальних одиницях.
Крім того, актуальним питанням було вжиття заходів щодо запобігання та протидії пожежам в екосистемах на території району. Нагадаємо, що 21.10.2021 в Рокитнівській ТГ Сарненського району, між селами Старе Село, Вежиця, Єльне, Томашгород виникла пожежа, площа горіння якої становила приблизно 50 га. На ліквідацію пожежі було задіяно місцеве населення, працівники лісової охорони та ГУ ДСНС України у області, 21 одиниця спецтехніки.
Тож, за результатами заслуханих доповідей доручено відділу з питань цивільного захисту та оборонної роботи райдержадміністрації, виконавчим комітетам міських, селищних та сільських рад, Сарненському РУ ГУ ДСНС України у області, підвідомчим підприємствам обласного управління лісового та мисливського господарства, Сарненському РВП ГУ НП в області забезпечити цілодобовий моніторинг та патрулювання місць з високим ризиком виникнення пожеж при надзвичайно високому класі пожежної небезпеки.Syndicate content