Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Вер 6, 2021

Дата

Чи можливо на одному мобільному пристрої використовувати декілька програмних РРО?

 Фахівці ГУ ДПС у Рівненській області роз’яснюють, що програмне забезпечення для програмного РРО може бути одночасно встановлено на будь-яку кількість пристроїв, проте використовувати один ПРРО можна тільки на одному із пристроїв і тільки одним касиром.

На сьогодні в програмних рішеннях «ПРРО Каса» та «пРРОсто», які надаються Державною податковою службою на безоплатній основі, ще немає можливості одночасно використовувати різними суб’єктами господарювання два окремі ПРРО на одному мобільному пристрої. Таке використання суб’єктами господарювання ПРРО допустиме лише почергово. Для цього необхідно почергово закривати робочу зміну одному суб’єкту господарювання та відкривати робочу зміну іншому.
В такому випадку, суб’єкт господарювання протягом дня в ПРРО може відкрити нову робочу зміну у разі формування фіскального звітного чека (Z-звіту) та закриття попередньої зміни.
 

--
Головне управління ДПС у Рівненській областіПорядок перерахунку сум доходів та сум наданих ПСП найманим працівникам

 Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що порядок проведення перерахунку сум доходів та наданих податкових соціальних пільг встановлений п. 169.4 ст. 169 розд. IV Податкового кодексу України.

Перерахунок полягає в уточненні виплачуваних протягом року місячних доходів з урахуванням сум, які були нараховані безпосередньо за відповідні звітні місяці (відпускні, лікарняні тощо). Уточнені місячні оподатковувані доходи розраховуються кожний окремо як об’єкти оподаткування.
Згідно з п.п. 169.4.2 п. 169.4 ст. 169 ПКУ роботодавець платника податку зобов’язаний здійснити, у тому числі за місцем застосування податкової соціальної пільги, перерахунок суми доходів, нарахованих такому платнику податку у вигляді заробітної плати, а також суми наданої податкової соціальної пільги:
- за наслідками кожного звітного податкового року під час нарахування заробітної плати за останній місяць звітного року;
- під час проведення розрахунку за останній місяць застосування податкової соціальної пільги у разі зміни місця її застосування за самостійним рішенням платника податку або у випадках, визначених п.п. 169.2.3 п. 169.2 ст. 169 ПКУ (обмеження щодо застосування податкової соціальної пільги);
- під час проведення остаточного розрахунку з платником податку, який припиняє трудові відносини з таким роботодавцем.


Платники Рівненщини перерахували до бюджетів усіх рівнів понад 4 млрд. гривень ПДФО

 У Головному управлінні ДПС у Рівненській  області повідомили, що протягом восьми місяців  2021 року до бюджетів усіх рівнів надійшло 4 млрд 35 млн грн  податку на доходи фізичних осіб.

Як зазначив в.о. начальника  податкової служби області Віталій Чуй, місцеві бюджети краю отримали 3 млрд 27  млн грн ПДФО, що перевищує показники відповідного періоду 2020 року на 605 млн. гривень. Відповідно до державного бюджету мобілізовано 1 млрд  8 млн  грн ПДФО. Цей показник збільшився на 202 млн. грн. порівняно з аналогічним періодом минулого року.
Посадовець підкреслив, що податок на доходи фізичних осіб залишається основним бюджетоутворюючим податком для громад. Тож лише повна та легальна оплата праці, офіційні робочі місця гарантують необхідні надходження до місцевих бюджетів.
«Кожен, хто працює легально, відповідно сплачує ПДФО, може розраховувати на підтримку і соціальний захист від держави. Особливо важливо, що саме офіційне робоче місце гарантує страховий стаж, на основі якого призначаються пенсійні виплати. Тож офіційна зарплата – це питання особистої відповідальності не лише роботодавця, а й найманого працівника», - зазначив Віталій Чуй.Сарненщина COVID-19: важливе станом на 06 вересня 2021 року

Станом на 06 вересня  2021 року на Сарненщині  не виявлено  нових випадків захворювання на COVID-19.

Всього на території Сарненського району зареєстровано 9351 випадок захворювання на COVID-19.

Через ускладнення, викликані коронавірусом, 177  випадків летальних.

Подолали COVID-19 -  9088 осіб.

Нагадуємо, що на Сарненщині  триває 5-й етап вакцинації населення проти COVID-19. Щеплення проводять усім бажаючим віком від 18 років.

Наразі, у  місті Сарни відкрито Центр масової вакцинації населення від СОVID-19, який розташований за адресою: м. Сарни, вул. Ярослава Мудрого, 1 на базі спорткомплексу «Сарни-Арена» та працює щоденно з 9-ї до 17-ї години.

Також у будні дні вакцинуватися можна звернувшись у пункти щеплень при центрах первинної медико-санітарної допомоги за місцем проживання.Об'єкти незавершеного будівництва включаються до складу активів, які підлягають одноразовому (спеціальному) декларуванню

 Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що об’єкти незавершеного будівництва включаються до складу активів, які підлягають одноразовому ( спеціальному) добровільному декларуванняю.

Так для цілей підрозділу 9-4 розділу XX Кодексу до активів у формі нерухомого майна належать також об'єкти незавершеного будівництва, які:
– не прийняті в експлуатацію або право власності на які не зареєстроване в установленому законом порядку, але майнові права на такі об'єкти належать декларанту на праві власності;
– не прийняті в експлуатацію та розташовані на земельних ділянках, що належать декларанту на праві приватної власності, включаючи спільну власність, або на праві довгострокової оренди або на праві суперфіцію.
Відповідно до глави 34 Цивільного кодексу України суперфіцій – це право користування чужою земельною ділянкою для забудови, окремий вид прав на чужі речі.
 
Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX» 

 


На Рівненщини до бюджетів територіальних громад надійшло понад 970 тисячі гривень туристичного збору

 За даними Головного управління ДПС у Рівненській області за вісім місяців поточного року туристи поповнили бюджети територіальних громад на 974 тис. гривень, це на 36відсотків, або 257 тис гривень більше, ніж у січні – серпні попереднього року.

Туристичний збір - це місцевий збір, який встановлюється місцевою радою.  Кошти збору зараховуються до місцевого бюджету.
Платниками збору є громадяни України та іноземці, які розміщуються у місцях тимчасового проживання - готелі, кемпінги, мотелі, хостели, тощо.
Туристичний збір сплачується податковому агенту (перелік податкових агентів визначається рішенням місцевої ради та розміщується на офіційному вебсайті місцевої ради),  авансовим внеском перед тимчасовим розміщенням, за загальну кількість діб проживання.
Ставки цього платежу встановлюють органи місцевого самоврядування територіальних громад. Розмір збору за одну добу розміщення однієї особи не може перевищувати 0,5% від мінімальної заробітної плати для внутрішнього туризму та до 5% – для в'їзного туризму.
Базою справляння збору є загальна кількість діб тимчасового розміщення у місцях проживання.Вчора у смт Рокитне Сарненського району відбулося святкування Дня селища.

 Привітати рокитнівчан зі святковим днем в житті громади завітала заступниця голови районної державної адміністрації Любов Мацигон.

"У такі свята, як День народження селища, кожен його житель відчуває себе частиною великої родини, частиною нашої Малої Батьківщини", - звертаючись до присутніх зауважила Любов Мацигон. 

Також заступниця голови райдержадміністрації побажала жителям смт Рокитне, щоб мир та добробут жили на кожній вулиці, у кожному домі, у кожній родині, поєднуючи всіх у згуртовану та дружну громаду.

Найактивніших і найкращих представників громади, що беруть активну участь у поліпшенні життя та благоустрою селища, було відзначено Почесними грамотами та подарунками голів Рівненської обласної державної адміністрації та Сарненської районної державної адміністрації.
Після завершення урочистої частини присутні мали можливість насолодитися:
  • виставкою творчих робіт КЗ «Дитяча музична школа»;
  • показовими виступами вихованців Рокитнівської Дитячої та Юнацької спортивної школи;
  • змаганнями зі стрітболу;
  • майстер-класами для дітей;
веселими стартами;
шоу повітряних зміїв та ярмарками.


№ 269 від 06.08.2021 "Про Програму розвитку дорожнього господарства, утримання доріг загального користування Сарненського району на 2021-2022 роки"

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

 

  06 серпня 2021 року                                                                                      269