Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Вер 30, 2021

На Сарненщині привітали бібліотекарів з нагоди професійного свята

Голова Сарненської райдержадміністрації Олександр Кохан урочисто привітав працівників Сарненської центральної бібліотеки з Всеукраїнським днем бібліотек.
Разом з найщирішими побажаннями здоров’я, успіхів та натхнення Олександр Кохан нагородив співробітників бібліотек Сарненщини Почесними грамотами Сарненської райдержадміністрації за сумлінну працю, відповідальність, чуйне ставлення до читачів, бажання і вміння допомогти відвідувачам бібліотек.
«Незважаючи на бурхливий розвиток інформаційних технологій, бібліотеки лишаються життєво необхідним зберігачем знань минулих поколінь. А бібліотекарі — їх хранителями.
Наразі бібліотекарі Сарненщини працюють так, щоб відповідати сучасним запитам і вимогам. Прикладом може слугувати те, що в цьому році Сарненська центральна районна бібліотека стала учасником пілотного проєкту «Цифра в кишені» і буде навчати всіх бажаючих користуватися важливими онлайн-послугами за допомогою смартфонів», - сказав Олександр Кохан у вітальному слові.№ 311 від 28.09.2021 року "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації "

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної  державної адміністрації

 № 310 від 28.09.2021 року "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації "

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної  державної адміністрації

 

28 вересня 2021  року                                                                                      310№ 308 від 24.09.2021 року "Про визначення відповідальної особи по забезпеченню пожежної безпеки в Сарненській райдержадміністрації"

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

голови районної державної адміністрації

     № 305 від 23.09.2021 року "Про заходи щодо покращення допризовної підготовки юнаків в навчальних закладах району на 2021-2022 навчальний рік"

 

Р  О  З  П  О  Р  Я  Д  Ж  Е  Н  Н  Я

голови районної державної адміністрації

 № 307 від 24.09.2021 року "Про передачу комп’ютерної техніки та інших матеріальних цінностей управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації"

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації