Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Вер 27, 2021№ 302 від 23.09.2021 року "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації "

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної  державної адміністрації

 

23 вересня 2021  року                                                                                      302

Сарненщина COVID-19: важливе станом на 27 вересня 2021 року

Станом на 27 вересня  2021 року на Сарненщині  виявлено 17  нових випадків захворювання на COVID-19, з них:

  • 1 - м. Дубровиця;
  • 10 -  с. Тинне;
  • 2 -  с. Немовичі;
  • 1 -  с. Зносичі;
  • 1 - с. Кам’яне-Случанське;
  • 1 - с. Залужжя;
  • 1 -с. Сварицевичі.

Всього на території Сарненського району зареєстровано 9810 випадків захворювання на COVID-19.

Через ускладнення, викликані коронавірусом, 182 випади летальних.

Подолали COVID-19 -  9221  особа.

Нагадуємо, що на Сарненщині  триває 5-й етап вакцинації населення проти COVID-19. Щеплення проводять усім бажаючим віком від 18 років.

Наразі, у  місті Сарни відкрито Центр масової вакцинації населення від СОVID-19, який розташований за адресою: м. Сарни, вул. Ярослава Мудрого, 1 на базі спорткомплексу «Сарни-Арена» та працює щоденно з 9-ї до 17-ї години.

Також у будні дні вакцинуватися можна звернувшись у пункти щеплень при центрах первинної медико-санітарної допомоги за місцем проживання.Підприємців Сарненщини запрошують долучитись до польського проєкту стартапів

Польський проєкт стартапів «Polish-Ukrainian Startup Bridge», який підтримує розвиток малих та середніх українських підприємств, розпочав новий прийом заявок.

Подавати власні ідеї запрошують команди, які знаходяться на ранній стадії розвитку незалежно від галузі, в якій вони працюють.

Подати заявку можна до 30 вересня 2021 року за посиланням.

Як зазначають організатори, проєкт допомагає молодим підприємцям встановити контакт з представниками польських інвестиційних фондів. При оцінці заявок, особливу увагу вони будуть приділяти ідеям з найбільшим потенціалом комерціалізації та розвитку.

Найкращі команди отримають комплексну підтримку, яка включає різноманітні зустрічі та тренінги, індивідуальне менторство та грошові винагороди на загальну суму 50 000 злотих.

Довідково:

Проєкт «Polish-Ukrainian Startup Bridge» реалізується фундацією «Фонд Співпраці» спільно з Міністерством Фондів та Регіональної Політики Польщі та фінансується програмою Польської допомоги Міністерства закордонних справ Республіки Польща.